תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל מציעה למנהלי אתרים כלי לגילוי מזיקים

גוגל מציעה למנהלי אתרים כלי לגילוי מזיקים

כדי לסייע בגילוי מזיקים שהושתלו, מציעה גוגל כלי מיוחד למנהלי אתרים, שסורק באופן אוטומטי דפי אינטרנט שנוספים לאינדקס ומציג התראות בתוצאות החיפוש במקרה שהתגלו מזיקים ● כן שולחת גוגל התראה בדואר האלקטרוני לבעלי האתר, על מנת שיסירו את הקוד העוין שהושתל

מאת 13 באוקטובר 2009, 12:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) פיתחה כלי ניסיוני לגילוי מזיקים שהושתלו באתרי אינטרנט, ומציעה אותו למנהלי אתרים במסגרת Webmaster Tools. הכלי סורק באופן אוטומטי דפי אינטרנט שנוספים לאינדקס ומציג התראות בתוצאות החיפוש במקרה שהתגלו מזיקים. כן שולחת גוגל התראה בדואר האלקטרוני לבעלי האתר, על מנת שיסירו את הקוד העוין שהושתל.

עד כה מדובר היה בהתראות כלליות בלבד, אולם כעת יכולים בעלי האתרים לקבל פרטים נוספים על המזיקים שהתגלו, ובחלק מהמקרים גם סיוע בהסרתם, בבחירה באפשרות Malware details, מתוך לוח הפיקוד של Webmaster Tools.

עם זאת, גוגל הזהירה כי המידע על המזיקים אינו מלא וכי על בעלי האתרים לראות בו נקודת פתיחה בלבד. "איננו מציעים דגימת מזיקים בכל המקרים, ויתכן שרשימת המזיקים שנתגלו אינה מלאה", ציין לוקאס בלארד, מהנדס של גוגל, בהודעה שפרסם בבלוג. "כמו כן, אין להסתפק בהסרת המזיקים וחשוב מאוד לתקן את הפרצה שאפשרה את הטמנתם, על מנת למנוע הדבקה חוזרת".

גוגל מציעה למנהלי אתרים כלי לגילוי מזיקים Reviewed by on . גוגל (Google) פיתחה כלי ניסיוני לגילוי מזיקים שהושתלו באתרי אינטרנט, ומציעה אותו למנהלי אתרים במסגרת Webmaster Tools. הכלי סורק באופן אוטומטי דפי אינטרנט שנוספי גוגל (Google) פיתחה כלי ניסיוני לגילוי מזיקים שהושתלו באתרי אינטרנט, ומציעה אותו למנהלי אתרים במסגרת Webmaster Tools. הכלי סורק באופן אוטומטי דפי אינטרנט שנוספי Rating:

הגיבו