תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל הכריזה על גרסה חינמית ליישום המוזיקה Play
ענקית החיפוש תהיה ענקית המוזיקה? Google Music

גוגל הכריזה על גרסה חינמית ליישום המוזיקה Play

המהלך נועד, ככל הנראה, לתת מענה לשירות המוזיקה החדש של אפל, שמוצע לתקופת ניסיון של שלושה חודשים בחינם

מאת 24 ביוני 2015, 16:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) הכריזה אתמול (ג') על גרסה חופשית לשירות המוזיקה Play, שבמסגרתה יוכלו המשתמשים להאזין לרשימות השמעה ותחנות רדיו שנבחרו על ידי אנשי השירות – לפי אומנים, אלבומים ושירים. כן יוכלו המשתמשים לארח בשירות עד 50 אלף שירים לגישה נוחה. "המחיר": צפייה במודעות שיוצגו בשירות.

למי שיבחרו לעבור לגרסה בתשלום, במחיר של 9.99 דולר לחודש, לא יוצגו יותר מודעות, והם ייהנו גם מאפשרות להאזין לשירים שלא במקוון ולבחור שירים או אלבומים מסוימים, שלא במסגרת רשימות ההשמעה המוכנות מראש.

המהלך נועד, ככל הנראה, לתת מענה לשירות המוזיקה החדש של אפל (Apple), שמוצע לתקופת ניסיון של שלושה חודשים בחינם ואחר כך השימוש בו כרוך בתשלום. ברקע ניצב גם השירות של Spotify, שעדיין נחשב כמוביל בשוק – כאשר התחרות הולכת וגוברת.

גוגל הכריזה על גרסה חינמית ליישום המוזיקה Play Reviewed by on . גוגל (Google) הכריזה אתמול (ג') על גרסה חופשית לשירות המוזיקה Play, שבמסגרתה יוכלו המשתמשים להאזין לרשימות השמעה ותחנות רדיו שנבחרו על ידי אנשי השירות - לפי אומ גוגל (Google) הכריזה אתמול (ג') על גרסה חופשית לשירות המוזיקה Play, שבמסגרתה יוכלו המשתמשים להאזין לרשימות השמעה ותחנות רדיו שנבחרו על ידי אנשי השירות - לפי אומ Rating: 0

הגיבו