תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » עומר ברוקשטיין, Crestron: "מערכות ה- AV קריטיות לארגונים – ולכן עוברות לטיפול המנמ"ר"
עומר ברוקשטיין, מנהל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל. צילום: קובי קנטור

עומר ברוקשטיין, Crestron: "מערכות ה- AV קריטיות לארגונים – ולכן עוברות לטיפול המנמ"ר"

"הווידיאו הוא המלך, אין ישיבה בלי מצגת או סרטון; אלה מערכות קריטיות שעוברות להיות מנוהלות בסטנדרטים של IT", אמר ברוקשטיין, מנהל טכני ופיתוח עסקי בחברה

מאת 30 במרץ 2015, 17:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"החיבור בין ה-PRO AV ל-IT ברור מאליו, עקב נקודות המגע שנוצרות שוב ושוב בין המערכות ובגלל הצורך ההולך וגובר בכלים אלה בחיי היום יום הארגוניים. ה-PRO AV עובר משוק ועולם של מערכות לא מנוהלות ולא מבוקרות וממכשירים שזרוקים מתחת לשולחן, עד כדי כך שלא ברור מה הם עושים שם, למשהו שמנוטר ומנוהל בסטנדרט של IT", אמר עומר ברוקשטיין, מנהל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל. לדבריו, "כיום, הווידיאו הוא המלך בכל ישיבה. אין ישיבה בלי מצגת או סרטון. אלה מערכות קריטיות לארגונים ולכן הן עוברות לאחריותו של המנמ"ר".

ברוקשטיין דיבר ב-AVTLV EXPO 2015 – כנס המולטימדיה של אנשים ומחשבים, שנערך היום (ב') במרכז האירועים אווניו שבקריית שדה התעופה, בהשתתפות מאות אנשי מקצוע.

לדברי ברוקשטיין, "תעשיית ה-PRO AV נמצאת בשנים האחרונות בעיצומם של שינוי והתפתחות דרמטיים. לכן, יש חשיבות רבה בקיומו של הכנס הראשון בישראל שעוסק כולו בתעשיה זו – פתרונות, בקרה וניהול בארגונים".

הוא ציין כי חל שינוי בבניית פרויקטים אצל לקוחות. "במקום למכור ללקוח אוסף של קופסאות מיצרנים שונים, שלא מדברות אחת עם השנייה ואם הן מנסות – הן לא מדברות באותה השפה, אנחנו מציעים פתרונות שלמים. כל הפתרונות שלנו הם בסטנדרד של IP. כולם מנוטרים דרך הרשת הארגונית. כך אנחנו מספקים מערכת שלמה שעולה על סך חלקיה", אמר.

מאח חורג למרכז המשפחה

"השינויים בעולם ה-PRO AV מובילים לשינויים פיזיים בסביבת העבודה", ציין ברוקשטיין. "כיום יש AV לא רק בחדרי ישיבות גדולים ומפוארים והמערכות האלה עוברות לאחריותו של המנמ"ר. המערכות האלה מהותיות וזהות למעמד של מערכות IT אחרות. אם ה-AV הארגוני נופל, הארגון לא מתפקד. פעם זה היה אח חורג וכיום הוא מרכז המשפחה".

"בכל מקום מוצאים כיום AV, אם במערכות ששליטה וביקורת, דרך צילומי אבטחה ואפילו בביצוע שיחות חיות בזמן אמת. אי אפשר להתייחס יותר לתחום הזה בזלזול", הוסיף.

יתירה מזאת, אמר, יש מגמה מרכזית בתחום שצריך לשים אליה לב – "מעבר לשידור ולהקרנה ב-4K. יצוין ש-Crestron היא היחידה שנותנת פתרון מקצה לקצה באיכות זו, כולל יכולות התאמה מתקדמות עבור שידור ב-60 פריימים לשנייה, תוך כדי שידור חי. הכול ניתן בזמן אמת ובזמן אחזור אפס, על בסיס טכנולוגיה של Valens. כל הפתרונות שלנו מאושרים על ידי ארגון HD-BaseT ואנחנו יודעים לעבוד ישירות מול יצרנים אחרים שתומכים בטכנולוגיה הזאת".

לסיום מנה ברוקשטיין את האתגרים העתידיים בתחום: "יש להבין שהמערכות קריטיות וחשובות לתפקוד תקין של הארגון, וקיים צורך בתחזוקה שוטפת וניהול משותף שלהן. בנוסף, יש לתכנן בתחום לחמש ואף לשבע שנים קדימה".

עומר ברוקשטיין, Crestron: "מערכות ה- AV קריטיות לארגונים – ולכן עוברות לטיפול המנמ"ר" Reviewed by on . "החיבור בין ה-PRO AV ל-IT ברור מאליו, עקב נקודות המגע שנוצרות שוב ושוב בין המערכות ובגלל הצורך ההולך וגובר בכלים אלה בחיי היום יום הארגוניים. ה-PRO AV עובר משוק "החיבור בין ה-PRO AV ל-IT ברור מאליו, עקב נקודות המגע שנוצרות שוב ושוב בין המערכות ובגלל הצורך ההולך וגובר בכלים אלה בחיי היום יום הארגוניים. ה-PRO AV עובר משוק Rating: 0

הגיבו