תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » מולטיפוינט תייצג בישראל את חברת האבטחה F-Secure
ייצוג מפינלנד. מולטיפוינט

מולטיפוינט תייצג בישראל את חברת האבטחה F-Secure

היא תשווק את מוצרי אבטחת המידע הארגוניים של החברה הפינית, שנועדו לאפשר גלישה מאובטחת באינטרנט ואבטחת ענן

מאת 11 במרץ 2015, 8:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מולטיפוינט, מפיצת פתרונות IT לאבטחת וייעול רשתות ארגוניות, תייצג בישראל בבלעדיות את חברת אבטחת המידע F-Secure. החברה הפינית מספקת מערכות אבטחת מידע לבית ולעסקים בתחומים כמו שירותי אבטחת אינטרנט ופיירוולים, תוכנות אנטי וירוס למערכות הפעלה, אבטחת שרתים באתר הלקוח ואבטחת תוכן בענן.

F-Secure, שמושבה בהלסינקי, בירת פינלנד, היא חברה בינלאומית שפרוסה ביותר מ-100 מדינות. היא מייצרת פתרונות אבטחת מידע למגוון רחב של כלים ומכשירים – בין אם מדובר במחשבים נייחים או ניידים, טלפונים ניידים, מערכות הפעלה שונות, אינטרנט אלחוטי ואף שרתים בענן. בישראל תתמקד מולטיפוינט במוצרי אבטחת המידע לארגונים של F-Secure, שעל פי החברה מאפשרים גלישה חלקה ומאובטחת באינטרנט.

ריקרדו רסניק, מנכ"ל מולטיפוינט, אמר כי "הטכנולוגיה של F-Secure תשתלב ותשלים את מגוון הפתרונות שלנו, ותאפשר לנו לתת שירות מקיף ומלא יותר".

מולטיפוינט תייצג בישראל את חברת האבטחה F-Secure Reviewed by on . מולטיפוינט, מפיצת פתרונות IT לאבטחת וייעול רשתות ארגוניות, תייצג בישראל בבלעדיות את חברת אבטחת המידע F-Secure. החברה הפינית מספקת מערכות אבטחת מידע לבית ולעסקים מולטיפוינט, מפיצת פתרונות IT לאבטחת וייעול רשתות ארגוניות, תייצג בישראל בבלעדיות את חברת אבטחת המידע F-Secure. החברה הפינית מספקת מערכות אבטחת מידע לבית ולעסקים Rating: 0

הגיבו