יועץ התקשורת של סגן השר פוטר – בגלל סטטוס בפייסבוק

ח"כ אבי וורצמן פיטר את היועץ לאחר שכתב ברשת החברתית כי חברתו לסיעה, ח"כ שולי מועלם-רפאלי, השתמשה בהיותה אלמנת צה"ל להון פוליטי

סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן

סטטוסים בפייסבוק (Facebook) גרמו בעבר לפיטורים של עובדים, בין היתר של אנשים שהתבטאו נגד המלחמה במהלך צוק איתן או כתבו פוסטים שמבקרים את החברות בהן עבדו. עכשיו זה הגיע גם לעולם הפוליטי: סגן השר אבי וורצמן (הבית היהודי) פיטר את יועץ התקשורת שלו לאחר שפרסם סטטוס שיצא נגד חברתו לסיעה, ח"כ שולי מועלם-רפאלי.

היועץ, אודי טנא, כתב בסטטוס שפרסם: "לא נעים, אבל שולי עשתה קמפיין והון פוליטי על היותה אלמנת צה"ל". מועלם היא אלמנתו של סא"ל משה מועלם ז"ל, שנפל באסון המסוקים ב-1997.

וורצמן הגיב על כך בחריפות ולצד הפיטורים פרסם התנצלות פומבית: "הדברים החמורים שנכתבו הם על דעתו האישית בלבד ומנוגדים בתכלית לעמדתי והערכתי העמוקה לשולי ופועלה. אני לא מוכן לקבל מצב בו עובד ציבור מתבטא באופן חמור נגד ח"כית שחוותה על בשרה את הדבר הנורא מכל – אובדן בעל שנפל בעת מילוי תפקידו כלוחם ומפקד בצה"ל".

ח"כ שולי מועלם-רפאלי. צילום: עמוד הפייסבוק שלה

ח"כ שולי מועלם-רפאלי. צילום: עמוד הפייסבוק שלה

הוא הוסיף כי "שולי היא ח"כית מצטיינת, חברה אישית וקרובה, והיא ראויה בזכות פועלה לכל התמיכה וההוקרה, גם ללא קשר למחיר האישי הכבד ששילמה למען הגנה על חיי כולנו". לכן, הוא קרא למתפקדי המפלגה להצביע לח"כ מועלם בפריימריס שיתקיימו מחר (ד').

טנא אמנם מחק את הפוסט ופרסם התנצלות, בה הסביר כי הוא כתב אותו "ברגע של סערת רגשות" וכי הבין "כמה איום ונורא הוא", אולם זה כבר היה מאוחר מדי.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים