תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » דרמה באורקל: אליסון פורש מתפקיד המנכ"ל; כץ תשמש מנכ"לית משותפת
לארי אליסון, המייסד, היו"ר ומנהל הטכנולוגיות הראשי של אורקל. צילום: פלי הנמר

דרמה באורקל: אליסון פורש מתפקיד המנכ"ל; כץ תשמש מנכ"לית משותפת

מייסד החברה יחדל מלשמש כמנכ"ל, אולם ימונה ליו"ר מועצת המנהלים וה-CTO ● כץ תשמש מנכ"לית משותפת יחד עם מארק הארד

מאת 19 בספטמבר 2014, 1:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלטלה באורקל (Oracle): לארי אליסון, המייסד והמנכ"ל של החברה, הודיע אמש (ד') על פרישתו מהתפקיד, לאחר 37 שנים. הישראלית לשעבר צפרא כץ ומארק הארד יכהנו כמנכ"לים משותפים במקומו. כץ תהיה אחראית על תחומי הייצור, הפיננסים והמשפטים, בעוד הארד יעסוק במכירות, שירותים והתעשיות הוורטיקאליות.

צפרא כץ, מנכ"לית משותפת של אורקל. צילום: קובי קנטור

צפרא כץ, מנכ"לית משותפת של אורקל. צילום: קובי קנטור

אליסון הודיע אמנם על פרישתו מתפקיד המנכ"ל, אולם הוא לא עוזב את אורקל לחלוטין: אליסון ישמש מעתה כיו"ר מועצת המנהלים וכ-CTO. הוא הבהיר כי אין בכוונתו ללכת לשום מקום. "צפרא ומארק ידווחו עכשיו למועצת המנהלים במקום לי", אמר אליסון. "כל היתר, מבחינת דיווח, לא ישתנה. שלושתנו עובדים ביחד היטב בשנים האחרונות, ואנחנו מתכוונים להמשיך לעבוד ביחד בעתיד הקרוב. שמירה על הצוות הזה הייתה תמיד עדיפות ראשונה מבחינתי".

כץ הצטרפה לאורקל ב-1999 והייתה לחלק מהדירקטוריון שלה ב-2001. ב-2004 מונתה לנשיאת החברה ולפני שלוש שנים – ל-CFO. הארד הצטרף לחברה ב-2010, אחרי שכיהן כמנכ"ל HP, ממנה התפוטר לאחר ששמו נקשר בפרשיות מין וכספים.

דרמה באורקל: אליסון פורש מתפקיד המנכ"ל; כץ תשמש מנכ"לית משותפת Reviewed by on . טלטלה באורקל (Oracle): לארי אליסון, המייסד והמנכ"ל של החברה, הודיע אמש (ד') על פרישתו מהתפקיד, לאחר 37 שנים. הישראלית לשעבר צפרא כץ ומארק הארד יכהנו כמנכ"לים מש טלטלה באורקל (Oracle): לארי אליסון, המייסד והמנכ"ל של החברה, הודיע אמש (ד') על פרישתו מהתפקיד, לאחר 37 שנים. הישראלית לשעבר צפרא כץ ומארק הארד יכהנו כמנכ"לים מש Rating: 0

הגיבו