תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: סמסונג עשויה לחשוף בחודש הבא שעון שפועל כטלפון עצמאי

דיווחים: סמסונג עשויה לחשוף בחודש הבא שעון שפועל כטלפון עצמאי

החברה מנהלת מגעים בנוגע להשקת השעון בחודשים הקרובים עם חברות סלולר בארצות הברית, אירופה וקוריאה הדרומית

מאת 25 במאי 2014, 13:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בסמסונג (Samsung) מפתחים טלפון חכם שבאמצעותו ניתן לחייג ולקבל שיחות טלפון ללא צורך בחיבור לטלפון סלולרי נפרד – על פי ידיעה שהופיעה ביום ו' בוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Journal). עוד צוין בידיעה כי בסמסונג מנהלים כבר מגעים עם חברות סלולר בארצות הברית, באירופה ובקוריאה הדרומית על השקה מתוכננת של השעון ביוני או ביולי הקרובים.

בדור הנוכחי של השעונים החכמים, דוגמת מכשירי Galaxy Gear של סמסונג, יש ליצור חיבור אלחוטי בין השעון לבין טלפון סלולרי נפרד כדי שניתן יהיה לשלוח הודעות ולבצע כמה פעולות בסיסיות נוספות. בשעון סמסונג מהדור החדש, אשר יצויד במערכת ההפעלה Tizen של סמסונג, ניתן יהיה לצלם תמונות ולשלוח דואר אלקטרוני באופן עצמאי, והוא יכלול גם מוניטור לב, על פי הידיעה שהופיעה בוול-סטריט ג'ורנל.

לא ניתן היה לקבל את תגובת סמסונג.

הדור הנוכחי של השעונים החכמים לא זכה להצלחה רבה, וגם לא ברור עדיין כמה ביקוש יהיה למכשירים עצמאיים מהדור החדש, אך אנליסטים רואים בשוק של השעונים החכמים מקור לגל חדש של צמיחה, לאחר שהשוק של הטלפונים החכמים כבר הגיע לרוויה במדינות המפותחות.

דיווחים: סמסונג עשויה לחשוף בחודש הבא שעון שפועל כטלפון עצמאי Reviewed by on . בסמסונג (Samsung) מפתחים טלפון חכם שבאמצעותו ניתן לחייג ולקבל שיחות טלפון ללא צורך בחיבור לטלפון סלולרי נפרד - על פי ידיעה שהופיעה ביום ו' בוול-סטריט ג'ורנל (Wa בסמסונג (Samsung) מפתחים טלפון חכם שבאמצעותו ניתן לחייג ולקבל שיחות טלפון ללא צורך בחיבור לטלפון סלולרי נפרד - על פי ידיעה שהופיעה ביום ו' בוול-סטריט ג'ורנל (Wa Rating:

הגיבו