תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » יו"ר סמסונג אושפז בעקבות אירוע לב

יו"ר סמסונג אושפז בעקבות אירוע לב

לי קון-הי בן ה-72 פונה לבית חולים סמוך לביתו בליל יום א' עקב קשיי נשימה, וקיבל טיפול החייאה מתקדם ● מהמרכז הרפואי של סמסונג נמסר שמצבו יציב

מאת 12 במאי 2014, 12:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יו"ר סמסונג (Samsung) אלקטרוניקס, חברת הדגל של התאגיד הגדול ביותר בדרום קוריאה, עבר ביום א' ניתוח לב וכעת הוא מאושפז להתאוששות – על פי הודעה שפורסמה מטעם המרכז הרפואי של סמסונג.

לי קון-הי, בן 72, פונה לבית חולים סמוך לביתו בליל יום א' עקב קשיי נשימה, וקיבל טיפול החייאה מתקדם (CPR) לאחר שאובחנו תסמינים של התקף לב. לאחר מכן הוא הועבר למרכז הרפואי של סמסונג ושם עבר ניתוח לב לטיפול באוטם חריף של שריר הלב. כעת מצבו יציב, נמסר מהמרכז הרפואי של סמסונג.

זו אינה הפעם הראשונה שבה קון-הי מאושפז בשל בעיות רפואיות. בשנת 1999 הוא עבר ניתוח עקב סרטן ריאות ובאוגוסט האחרון הוא אושפז בשל דלקת ריאות קלה.

בשנים האחרונות קידם קון-הי את בני משפחתו בתאגיד הענק, שידו בכל – מייצור טלפונים סלולריים ועד בניית אוניות ואספקה של שירותים רפואיים – וסימן את בנו ג'יי וויי לי, סגן יו"ר החברה, כיורש העתידי שלו.

יו"ר סמסונג אושפז בעקבות אירוע לב Reviewed by on . יו"ר סמסונג (Samsung) אלקטרוניקס, חברת הדגל של התאגיד הגדול ביותר בדרום קוריאה, עבר ביום א' ניתוח לב וכעת הוא מאושפז להתאוששות - על פי הודעה שפורסמה מטעם המרכז יו"ר סמסונג (Samsung) אלקטרוניקס, חברת הדגל של התאגיד הגדול ביותר בדרום קוריאה, עבר ביום א' ניתוח לב וכעת הוא מאושפז להתאוששות - על פי הודעה שפורסמה מטעם המרכז Rating:

הגיבו