תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » לילך טל פורשת מתפקידה כסמנכ"לית הרגולציה והתקשורת של HOT

לילך טל פורשת מתפקידה כסמנכ"לית הרגולציה והתקשורת של HOT

"הייתה לי הזכות לעבוד בחברה, שבה קצב השינוי הוא בלתי נתפס, ויוצר אתגרים מתמשכים", אמרה טל על פרישתה ● היא עבדה בחברה במשך ארבע וחצי שנים

מאת 26 בפברואר 2014, 19:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לילך טל, סמנכ"לית הרגולציה והתקשורת של HOT, הודיעה הבוקר (ד') להרצל עוזר, מנכ"ל ויו"ר החברה, על רצונה לסיים את תפקידה.

מ-HOT נמסר: "טל, שעובדת בחברה בארבע וחצי השנים האחרונות, הקימה את החטיבה המאוחדת של הרגולציה והתקשורת, הובילה מספר מהלכים רגולטורים משמעותיים בשנה החולפת, וכן הנהיגה תפיסה של תקשורת שקופה ויוזמת, כדוגמת מהלך התקשור הנרחב והחשיפה של הבעלים פטריק דרהי, שהתקיים לפני חודש".

בתפקידה הקודם שימשה טל כסמנכ"ל וראש מטה החברה. היא הייתה יד ימינו של עוזר, ושותפה פעילה לכל ההחלטות והתהליכים בתוך הארגון ומחוץ לו.

טל אמרה כי "הייתה לי הזכות לעבוד בחברה, שבה קצב השינוי הוא בלתי נתפס, ויוצר אתגרים מתמשכים. לקחתי חלק בהתהוות הקבוצה מחברת תקשורת לקבוצת תקשורת, אשר הפכה לשחקן המשמעותי ביותר בשוק התקשורת. בשנים מרתקות אלו, התאפשר לי ללוות ולהשפיע מזווית ראיה מרחבית ורב מימדית. אני מודה להרצל עוזר, שאפשר לי להיות לצידו בתא הטייס, ולקחת חלק במסע הזה, תוך שהוא נותן בי אמון מלא, והזדמנות להיות שותפה בכל דבר ועניין. אני מרגישה כי זה הזמן הנכון לעשות שינוי, ולהתחיל אתגרים אחרים".

יש לציין שזו הפרישה השנייה בתקופה האחרונה בהנהלה הבכירה ב-HOT, אחרי שעוזר עצמו הודיע על פרישתו בשבוע שעבר.

לילך טל פורשת מתפקידה כסמנכ"לית הרגולציה והתקשורת של HOT Reviewed by on . לילך טל, סמנכ"לית הרגולציה והתקשורת של HOT, הודיעה הבוקר (ד') להרצל עוזר, מנכ"ל ויו"ר החברה, על רצונה לסיים את תפקידה. מ-HOT נמסר: "טל, שעובדת בחברה בארבע וחצי לילך טל, סמנכ"לית הרגולציה והתקשורת של HOT, הודיעה הבוקר (ד') להרצל עוזר, מנכ"ל ויו"ר החברה, על רצונה לסיים את תפקידה. מ-HOT נמסר: "טל, שעובדת בחברה בארבע וחצי Rating:

הגיבו