תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » וואווי נכנסת לתחום השעונים החכמים

וואווי נכנסת לתחום השעונים החכמים

החברה הסינית תציג את פריט המיחשוב הלביש הראשון שלה עוד החודש, בתערוכת MWC בברצלונה

מאת 11 בפברואר 2014, 17:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שגעון השעונים החכמים יהיה, ככל הנראה, אחת התופעות הבולטות של 2014, וכעת מתברר שעוד חברה מתכוונת להביע מוצר משלה לשוק ההולך ומתחמם. הפעם מדובר בוואווי (Huawei), יצרנית התקשורת והטלקום המובילה בסין.

החברה אישרה שהיא מתכוונת להציג את השעון שלה כבר בתערוכת Mobile World Congress הקרובה שתיערך בסוף החודש בברצלונה. וואווי לא מסרה פרטים כלשהם על השעון, והם עדיין לא דלפו לרשת. כך או כך, החברה תקדים חברה סינית אחרת, ZTE, שהכריזה כבר בנובמבר 2013 היא תשיק שעון חכם במחצית השנייה של 2014.

וואווי הצטפרה יחסית מאוחר לשוק הטלפונים החכמים אבל לפי נתוני IDC היא דורגה במקום השלישי אחרי סמסונג (Samsung) ואפל (Apple) מבחינת כמות היחידות שנמכרו ב-2013. עם זאת עיקר מכירותיה הן עדיין בסין, והיא כנראה תנצל את מעמדה גם כדי לדחוף את השעון.

מעבר לכך אמורה החברה להציג את היורש לטלפון הדגל שלה שאמור להיקרא Ascend P7 ולהציע ביצועים חזקים הרבה יותר מאלו של ה-P6 שסקרנו לאחרונה. כמו כן אמורה החברה להציג לראשונה מאז 2011 שני טאבלטים ראשונים, בתקווה שהם יצליחו הרבה יותר מהקודמים.

וואווי נכנסת לתחום השעונים החכמים Reviewed by on . שגעון השעונים החכמים יהיה, ככל הנראה, אחת התופעות הבולטות של 2014, וכעת מתברר שעוד חברה מתכוונת להביע מוצר משלה לשוק ההולך ומתחמם. הפעם מדובר בוואווי (Huawei), שגעון השעונים החכמים יהיה, ככל הנראה, אחת התופעות הבולטות של 2014, וכעת מתברר שעוד חברה מתכוונת להביע מוצר משלה לשוק ההולך ומתחמם. הפעם מדובר בוואווי (Huawei), Rating:

הגיבו