תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » Y-Tech Solutions תשווק את פתרון אבטחת המידע של SonicWall

Y-Tech Solutions תשווק את פתרון אבטחת המידע של SonicWall

הפתרון, המבוסס על מנועי אבטחה וניטור תוך שמירה על ביצועים, כולל בין השאר יכולת ניטור ובדיקת תוכן ייחודית לאיומי רשת

מאת 3 בפברואר 2014, 18:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Y-Tech Solutions הודיעה היום (ב') כי תשלב במערך היישומים שלה את פתרון אבטחת המידע של SonicWall מבית דל (Dell).

הפתרון כולל יכולת התמודדות עם סוגי איומי רשת שונים, המבוססת על מנועי אבטחה וניטור תוך שמירה על ביצועים. בין השאר, כולל הפתרון גם יכולת ניטור ובדיקת תוכן ייחודית לאיומי רשת (Deep Packet Inspection), בדיקת תעבורת רשת, זיהוי דפוסי פעולה חריגים והגנה מפני מתקפות יום אפס (Zero-Day Attack).

כמו כן, ל-SonicWall יכולות תצוגה וכלי דיווח המאפשרות קבלת דגימות בזמן אמת של מצב הרשת, הגדרה מותאמת של מדיניות האבטחה הרצויה (הקצאת משאבים, הפעלת אמצעים, חסימת מידע) וכן יכולות ניתוח תעבורה מוצפנת (SSL Inspection) של המידע המועבר בארגון.

תומר שוייצר, מנכ"ל Y-Tech, אמר כי "כחברה המספקת לארגונים סל פתרונות מיחשוב מבוססי ענן, בחרנו ליישם את פתרונות אבטחת המידע של SonicWall. העלייה המתמדת בהיקף האיומים וברמת התחכום שלהם, מחייבת ארגונים בסביבת הענן להטמיע מערכות הגנה שיהיו מסוגלות לספק מענה רחב לכל מגוון האיומים, תוך שמירה על ביצועים גבוהים לטובת חווית משתמש מקסימאלית. אנו שמחים להמשיך ולבסס את שיתוף הפעולה המוצלח שלנו עם דל, ולספק ללקוחותינו את המענה לכך עם פתרון שנחשב כיום למוביל מסוגו בעולם".

Y-Tech Solutions תשווק את פתרון אבטחת המידע של SonicWall Reviewed by on . Y-Tech Solutions הודיעה היום (ב') כי תשלב במערך היישומים שלה את פתרון אבטחת המידע של SonicWall מבית דל (Dell). הפתרון כולל יכולת התמודדות עם סוגי איומי רשת שוני Y-Tech Solutions הודיעה היום (ב') כי תשלב במערך היישומים שלה את פתרון אבטחת המידע של SonicWall מבית דל (Dell). הפתרון כולל יכולת התמודדות עם סוגי איומי רשת שוני Rating:

הגיבו