תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » עסקת ענק: לנובו תקנה את מוטורולה מוביליטי מגוגל תמורת כשלושה מיליארד דולר
איך אומרים מוטורולה מוביליטי בסינית?

עסקת ענק: לנובו תקנה את מוטורולה מוביליטי מגוגל תמורת כשלושה מיליארד דולר

החברה הסינית תשלם קרוב למחצית מהסכום עם סגירת העסקה ואת היתר – בשלוש השנים הבאות ● מנכ"ל מוטורולה מוביליטי: "העסקה – קרש קפיצה להשגת היעדים שלנו"

מאת 30 בינואר 2014, 10:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עסקת ענק בעולם הסלולר: לנובו (Lenovo) קונה את מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) מגוגל (Google) ותשלם תמורתה 2.91 מיליארד דולר. 1.41 מיליארד דולר ישולמו עם סגירת העסקה, מהם 660 מיליון במזומן ו-750 מיליון במניות. יתר 1.5 מיליארד הדולרים ישולמו במשך שלוש השנים הבאות. יצוין כי גוגל לא מוכרת ללנובו את הפטנטים של מוטורולה מוביליטי ומשאירה אותם בידיה.

דניס וודסייד, מנכ"ל מוטורולה מוביליטי, אמר כי לנובו מהווה עבורה קרש קפיצה "להשגת היעד שלנו: עוד 100 מיליון משתמשים באינטרנט הסלולרי. החומרה של לנובו והנגישות העולמית שלה רק יעזרו לנו לנצל את המומנטום בו אנחנו נמצאים".

מקור יודע דבר מסר לטק קראנץ' (Tech Crunch) כי גוגל הייתה חייבת לבצע את העסקה בגלל ענייני מיסים.

גוגל קנתה את מוטורולה מוביליטי ב-2011 תמורת 12.5 מיליארד דולר, ומוכרת אותה בפחות מרבע מכך. ללנובו, מצידה, זוהי עסקת ענק שנייה בימים האחרונים, לאחר שקנתה את עסקי השרתים של יבמ (IBM) תמורת 2.3 מיליארד דולר.

עסקת ענק: לנובו תקנה את מוטורולה מוביליטי מגוגל תמורת כשלושה מיליארד דולר Reviewed by on . עסקת ענק בעולם הסלולר: לנובו (Lenovo) קונה את מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) מגוגל (Google) ותשלם תמורתה 2.91 מיליארד דולר. 1.41 מיליארד דולר ישולמו עם ס עסקת ענק בעולם הסלולר: לנובו (Lenovo) קונה את מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) מגוגל (Google) ותשלם תמורתה 2.91 מיליארד דולר. 1.41 מיליארד דולר ישולמו עם ס Rating:

הגיבו