תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סיגייט מציגה: טאבלט דק – עם המון זיכרון

סיגייט מציגה: טאבלט דק – עם המון זיכרון

סיגייט הציגה מכשירים שמשתמשים בכונן מייצורה שעוביו 5 מילימטרים בלבד הוא מציע אחסון של 500 ג'יגה בייט

מאת 15 בינואר 2014, 15:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סיגייט (Seagate) הציגה דגמים של סוגי טאבלטים שונים שמשתמשים בכונן הקשיח החדיש שלה, שעוביו 5 מ"מ בלבד. כונן זה מציע נפח אחסון של לא פחות מ-500 ג'יגה-בייט למרות דקותו. בזכות העובי הזה ניתן גם לייצר טאבלטים תוך ששומרים על עובי של פחות מ-10 מ"מ כמקובל בענף, לפחות בכאלה עם מסכים קטנים.

נכון להיום נפח זיכרון האחסון שמוצע ברוב הטאבלטים אינו עולה על 32 ג'יגה-בייט בגלל המחיר הגבוה יחסית של שבבי הזיכרון המשמשים לצורך הזה. הכונן שסיגייט מציעה לעומת זאת, מבוסס עדיין לחלוטין על טכנולוגיה מכנית, שמוזילה את הפתרון.

סיגייט הציגה שתי אפשרויות שימוש בכונן: אחת כחלק אינטגראלי של הטאבלט בעצמו, לצד הרכיבים האחרים שמשולבים במכשיר, והשני בתחנת בסיס ניתקת שכוללת גם סוללה ומקלדת, בסגנון של מחשב נתיק. מעבר לכך היא הציגה מחשב אולטרה-בוק עם מסך מתקפל, בסגנון ההיברידי שאינטל (Intel) דוחפת, שמצויד בכונן שהיא מציעה.

סיגייט מציגה: טאבלט דק – עם המון זיכרון Reviewed by on . סיגייט (Seagate) הציגה דגמים של סוגי טאבלטים שונים שמשתמשים בכונן הקשיח החדיש שלה, שעוביו 5 מ"מ בלבד. כונן זה מציע נפח אחסון של לא פחות מ-500 ג'יגה-בייט למרות ד סיגייט (Seagate) הציגה דגמים של סוגי טאבלטים שונים שמשתמשים בכונן הקשיח החדיש שלה, שעוביו 5 מ"מ בלבד. כונן זה מציע נפח אחסון של לא פחות מ-500 ג'יגה-בייט למרות ד Rating:

הגיבו