תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » קינגסטון השיקה את הדיסק-און-קי הגדול בעולם, בנפח של 256 ג'יגה-בייט

קינגסטון השיקה את הדיסק-און-קי הגדול בעולם, בנפח של 256 ג'יגה-בייט

ה-DataTraveler 3,000 מבוסס על זיכרון הבזק, ומציע מהירות קריאה של עד 20 מסל"ש ומהירות כתיבה של עד עשרה מסל"ש ● המחיר: כ-900 דולרים

מאת 21 ביולי 2009, 10:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יצרנית הזיכרונות הגדולה קינגסטון (Kingston), השיקה אתמול (ב') את הדיסק-און-קי הגדול בעולם, בנפח מדהים של 256 ג'יגה-בייט. הכונן, שמבוסס כמובן על זיכרון הבזק (Flash), נקרא DataTraveler 3,000, והוא מציע מהירות קריאה של עד 20 מסל"ש ומהירות כתיבה של עד עשרה מסל"ש. בנוסף, הוא מצויד בתוכנת אבטחה שמאפשרת להגן על חלק מהמידע בו באמצעות סיסמה.

הכונן החדש מושק כחודש לאחר שקינגסטון הייתה הראשונה שהשיקה כונן זיכרון הבזק בנפח של 128 ג'יגה-בייט, כחלק מסדרת הכוננים DataTraveler 200 (שכוללים גם התקנים בנפח של 64 ו-32 ג'יגה-בייט). עם זאת, זהו הכונן הראשון שמציע זיכרון בנפח שגדול בהרבה מהממוצע של הכוננים הקשיחים המותקנים במחשבים ניידים – בדרך כלל כ-160 ג'יגה-בייט במחשבי נטבוק וכ-250 ג'יגה בייט במחשבים ניידים רגילים.

אבל אליה וקוץ בה: תג המחיר של הדיסק-און-קי החדש הוא לא פחות מ-900 דולרים, ובנוסף הוא מציע מהירויות איטיות למדי.

קינגסטון השיקה את הדיסק-און-קי הגדול בעולם, בנפח של 256 ג'יגה-בייט Reviewed by on . יצרנית הזיכרונות הגדולה קינגסטון (Kingston), השיקה אתמול (ב') את הדיסק-און-קי הגדול בעולם, בנפח מדהים של 256 ג'יגה-בייט. הכונן, שמבוסס כמובן על זיכרון הבזק (Fla יצרנית הזיכרונות הגדולה קינגסטון (Kingston), השיקה אתמול (ב') את הדיסק-און-קי הגדול בעולם, בנפח מדהים של 256 ג'יגה-בייט. הכונן, שמבוסס כמובן על זיכרון הבזק (Fla Rating:

הגיבו