תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » כרמלה אבנר, הממונה על התיקשוב הממשלתי, התפטרה מתפקידה

בלעדי לאנשים ומחשבים

כרמלה אבנר, הממונה על התיקשוב הממשלתי, התפטרה מתפקידה

אבנר תעזוב בקרוב את משרד האוצר, בעקבות החלטת הממשלה לא להעניק למערך התיקשוב מעמד של יחידת סמך ממשלתית ובשל אי הקצאת המשאבים הנדרשים לתפעול היחידה ● לאנשים ומחשבים נודע, כי בעקבות חילופי השלטון התכחשו במשרד האוצר לשורה של הבטחות שניתנו לאבנר בכתב ובע"פ, כולל סיכומים שעסקו בתנאי השכר שלה

מאת 12 בספטמבר 2013, 2:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כרמלה אבנר, הממונה על התיקשוב הממשלתי, הודיעה אמש (ד') לשר האוצר, יאיר לפיד, על התפטרותה. אבנר אמרה, כי בתום שנתיים בהן הניחה את התשתית להקמת מערך התיקשוב הממשלתי, היא הגיעה למסקנה כי לא תוכל להמשיך בתפקידה יותר. זאת, בעקבות החלטת הממשלה שלא להעניק למערך התיקשוב מעמד של יחידת סמך ממשלתית ובשל אי הקצאת המשאבים הנדרשים לתפעול היחידה.

לאנשים ומחשבים נודע, כי בעקבות חילופי השלטון התכחשו במשרד האוצר לשורה של הבטחות שניתנו לאבנר בכתב ובע"פ, כולל סיכומים שעסקו בתנאי השכר שלה. אולם, המחלוקת העיקרית בין הצדדים, שהובילה בסופו של דבר להתפטרותה של אבנר, היתה סביב סוגיית יחידת הסמך. השר לפיד קיבל את התפטרותה של אבנר. טרם סוכם מתי היא תפרוש.

כרמלה אבנר הגיעה למערך התיקשוב הממשלתי לפני כשלוש שנים, כמנהלת ממשל זמין. כשנתיים לאחר מכן, במהלך היסטורי, מונתה לממונה על התיקשוב הממשלתי – ולמעשה למנמ"רית הממשלתית הראשונה. היא הובאה למשרד האוצר על ידי חיים שני – מנכ"ל המשרד לשעבר, וד"ר יובל שטייניץ, השר הקודם.

אבנר אמרה בתגובה, כי "אני חשה סיפוק לאחר שסיימתי את הקמת תשתית אגף התיקשוב הממשלתי, על פי החלטת הממשלה ובהתאם לאתגרים שהוצבו בפניי".

כרמלה אבנר, הממונה על התיקשוב הממשלתי, התפטרה מתפקידה Reviewed by on . כרמלה אבנר, הממונה על התיקשוב הממשלתי, הודיעה אמש (ד') לשר האוצר, יאיר לפיד, על התפטרותה. אבנר אמרה, כי בתום שנתיים בהן הניחה את התשתית להקמת מערך התיקשוב הממשל כרמלה אבנר, הממונה על התיקשוב הממשלתי, הודיעה אמש (ד') לשר האוצר, יאיר לפיד, על התפטרותה. אבנר אמרה, כי בתום שנתיים בהן הניחה את התשתית להקמת מערך התיקשוב הממשל Rating:

תגובות (8)

 • Avatar

  ירון

  הרסה את מערך התקשוב הממשלתי

 • Avatar

  אופיר

  לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא……………..

 • Avatar

  דין

  אני מקווה מאוד שמשרד האוצר יציע את התפקיד לטל הרמתי

 • Avatar

  אנונימי

  בתור אחד שעבד איכשהו תחתיה יש לי רק דבר אחד להגיד "ברוך השם".
  אחרי שעשתה בלאגן במשרדים ואחרי שהוציא מלא כסף לשפץ את המשרד היא עוזבת. כל הכבוד לך !

 • Avatar

  בועז

  קשה לתקן את החורבן שהשאיר טל הרמתי.

 • Avatar

  אחד שיודע

  די למלעיזים. בנתה והשקיעה. עבדה מכל הנשמה!

 • Avatar

  משה

  היא הסתכסכה עם כל הגורמים במערכת. לא פלא שהראו לה את הדרך החוצה

 • Avatar

  יובל

  בכדי לתקן את המחשוב הממשלתי צריך אדם ישר, מקצועי ובעל סמכות עליונה… כל מה שבמדינה לא רוצים שיהיה… מה יעשו עם כל המנהלים הווירטואליים בגופי הממשל? כאשר ליתר על פרנסת חברות כ"א וחברות תוכנה סוג ג…

הגיבו