תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גוגל מגלה: הסכום ששילמנו תמורת Waze נמוך משפורסם ועומד על 966 מיליון דולרים
היכן מוצדק לנהוג עם חיוך על השפתיים? Waze

גוגל מגלה: הסכום ששילמנו תמורת Waze נמוך משפורסם ועומד על 966 מיליון דולרים

החברה פרסמה בדו"ח שהגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך, כי סכום הרכישה עומד על 344 מיליון דולרים פחות מההערכה הגבוהה ביותר שפורסמה, שעמדה על 1.3 מיליארד ● פרט לאפליקציה הישראלית, גוגל השלימה במחצית הראשונה של השנה את רכישתן של 15 חברות נוספות

מאת 29 ביולי 2013, 11:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) מגלה שהסכום ששילמה תמורת רכישת אפליקציית הניווט הישראלית Waze נמוך ב-344 מיליון דולרים מההערכות שפורסמו עד כה (לפי ההערכה הגבוהה) ועומד על 966 מיליון דולרים, ולא על 1.1 מיליארד או 1.3 מיליארד.

החברה פרסמה את הדברים בדו"ח הרבעוני שהגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC). עוד עולה מהדו"ח, כי גוגל השלימה במחצית הראשונה של השנה את רכישתן של 15 חברות נוספות בסכום כולל של 344 מיליון דולרים. ביחד עם Waze, עומד סכום הרכישות של גוגל במחצית המדוברת על 1.3 מיליארד. בין החברות הנוספות שרכשה גוגל נמצאות Makani Power ,Behavio ו-Wavii.

גוגל מגלה: הסכום ששילמנו תמורת Waze נמוך משפורסם ועומד על 966 מיליון דולרים Reviewed by on . גוגל (Google) מגלה שהסכום ששילמה תמורת רכישת אפליקציית הניווט הישראלית Waze נמוך ב-344 מיליון דולרים מההערכות שפורסמו עד כה (לפי ההערכה הגבוהה) ועומד על 966 מיל גוגל (Google) מגלה שהסכום ששילמה תמורת רכישת אפליקציית הניווט הישראלית Waze נמוך ב-344 מיליון דולרים מההערכות שפורסמו עד כה (לפי ההערכה הגבוהה) ועומד על 966 מיל Rating:

הגיבו