תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » על המסלול הנכון? עסקת Waze תיבחן על ידי רשות הסחר הפדרלית של ארה"ב
היכן מוצדק לנהוג עם חיוך על השפתיים? Waze

על המסלול הנכון? עסקת Waze תיבחן על ידי רשות הסחר הפדרלית של ארה"ב

למרות שגוגל מחויבת לדווח ל-FTC רק על רכישת חברות שהכנסותיהן בארצות הברית עולה על 70 מיליון דולרים, תפתח הרשות הסחר בבדיקה לאור העובדה ש-Waze היא אחת המתחרות הבודדות של ענקית האינטרנט

מאת 23 ביוני 2013, 16:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) התבקשה על ידי רשות הסחר הפדרלית (FTC) של ארצות הברית למסור מידע על הרכישה של חברת הניווט הישראלית Waze, במסגרת בדיקת פרטי העסקה – כך על פי דיווחים שונים שהתקבלו החל מאתמול (ש'), לפיהם מבקשים ברשות לבדוק סוגיות של הגבלים עסקיים. ענקית האינטרנט אישרה את הדברים לאחר פרסום החקירה, כך על פי ידיעה שהופיעה בבלוג AllThingsD של הוול סטריט ג'ורנל (Wall Street Journal).

על פי הדיווחים, גוגל לא דיווחה מיוזמתה על העסקה ל-FTC, שכן על פי החוק יש לדווח רק על רכישת חברות שהיקף הכנסותיהן בארצות הברית עולה על 70 מיליון דולרים. Waze, יש לציין, לא מחזיקה בהכנסות כה גבוהות בארצות הברית. עם זאת, ב-FTC החליטו בכל זאת לבדוק את העסקה, בשל היותה של גוגל חברה דומיננטית בשוק המפות, ולאור העובדה ש-Waze היא אחת המתחרות הבודדות של גוגל בשוק זה.

על המסלול הנכון? עסקת Waze תיבחן על ידי רשות הסחר הפדרלית של ארה"ב Reviewed by on . גוגל (Google) התבקשה על ידי רשות הסחר הפדרלית (FTC) של ארצות הברית למסור מידע על הרכישה של חברת הניווט הישראלית Waze, במסגרת בדיקת פרטי העסקה – כך על פי דיווחים גוגל (Google) התבקשה על ידי רשות הסחר הפדרלית (FTC) של ארצות הברית למסור מידע על הרכישה של חברת הניווט הישראלית Waze, במסגרת בדיקת פרטי העסקה – כך על פי דיווחים Rating:

הגיבו