תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מנאסא ועד חשד ברצח: חייו של ג'ון מק'אפי יזכו לעיבוד הוליוודי

מנאסא ועד חשד ברצח: חייו של ג'ון מק'אפי יזכו לעיבוד הוליוודי

חייו הסוערים של מי שהמציא את אחד האנטי וירוסים הכי פופולריים בעולם, יזכו לגרסה קולנועית בהפקת האחים וורנר

מאת 13 בינואר 2013, 16:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מארק צוקרברג, סטיב ג'ובס ועכשיו ברשימה גם ג'ון מק'אפי. חייו הסוערים של מי שהמציא את אחד האנטי וירוסים הכי פופולריים בעולם, מק'אפי (McAfee), עומדים לזכות בגרסה הוליוודית בהפקת האחים וורנר (Warner Brothers). הסרט יהיה מבוסס על ספר בשם "הגנתו האחרונה של ג'ון מק'אפי" (John McAfee Last Stand), שנכתב על ידי ג'ושוע דיוויד וכבר זוכה לכתיבת תסריט.

הספר מתאר את חייו הסוערים של מקאפי. גיבור הסרט החל את דרכו כמתכנת בנאסא (NASA), שם הניח את היסודות לתוכנת האנטי וירוס שעליה בנה חברה בשווי מיליארדי דולרים. התוכנה נמכרה לאינטל (Intel) לפני מספר שנים, לאחר שמקאפי כבר מכר בה את כל מניותיו והפך למולטי מיליונר, אבל בין לבין הוא הספיק להסתבך לא מעט פעמים בעבירות סמים ואלימות.

מקאפי נמלט באחרונה מבליז, מקום מושבו במרכז אמריקה מזה זמן, לאחר שנחשד שרצח בירי את שכנו. הוא הגיע לגואטמלה ושם ביקש מקלט, אך בקשתו נדחתה. בדצמבר האחרון גורש לארצות הברית לאחר שעורכי הדין שלו הביאו לכך שלא יוסגר מגואטמלה בחזרה לבליז.

מנאסא ועד חשד ברצח: חייו של ג'ון מק'אפי יזכו לעיבוד הוליוודי Reviewed by on . מארק צוקרברג, סטיב ג'ובס ועכשיו ברשימה גם ג'ון מק'אפי. חייו הסוערים של מי שהמציא את אחד האנטי וירוסים הכי פופולריים בעולם, מק'אפי (McAfee), עומדים לזכות בגרסה ה מארק צוקרברג, סטיב ג'ובס ועכשיו ברשימה גם ג'ון מק'אפי. חייו הסוערים של מי שהמציא את אחד האנטי וירוסים הכי פופולריים בעולם, מק'אפי (McAfee), עומדים לזכות בגרסה ה Rating:

הגיבו