תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » בזק תשווק בחנויותיה את המותגים המיוצגים על ידי גטר-טק

בזק תשווק בחנויותיה את המותגים המיוצגים על ידי גטר-טק

במסגרת הסכם ההפצה שנחתם בין החברות, תחל בזק לשווק בחנויותיה את המותגים הבינלאומיים לקסמרק, BenQ, ו-AEG - המיוצגים על ידי גטר טק בישראל

מאת 8 ביוני 2009, 17:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גטר-טק מקבוצת גטר חתמה על הסכם עם חברת בזק אשר תחל לשווק בחנויותיה את המותגים הבינלאומיים המיוצגים על ידי גטר טק בישראל: לקסמרק, BenQ, ו-AEG. מגטר-טק נמסר, כי "רשת חנויות בזק מתווספת למשווקים של גטר טק בישראל והמהלך מתבצע בעקבות גידול בביקוש למותגים הללו בישראל, הן במגזר הפרטי, הן במגזר העסקי והן במגזר הציבורי-ממשלתי".

בזק מפעילה כיום 18 חנויות בפריסה ארצית והנה הרשת הגדולה בישראל למכירת ציוד ושירותי תקשורת. עם חתימת ההסכם יחלו רשת חנויות בזק לשווק את מדפסות לקסמרק, מסכי המחשב של BenQ, מדיות לצריבה BenQ, וטלפונים אלחוטיים של AEG. בגטר-טק מאמינים, כי "יכולותיה השיווקיות של בזק ופריסתה הארצית יסייעו למימוש הפוטנציאל של המותגים הבינלאומיים האלו".

בזק תשווק בחנויותיה את המותגים המיוצגים על ידי גטר-טק Reviewed by on . גטר-טק מקבוצת גטר חתמה על הסכם עם חברת בזק אשר תחל לשווק בחנויותיה את המותגים הבינלאומיים המיוצגים על ידי גטר טק בישראל: לקסמרק, BenQ, ו-AEG. מגטר-טק נמסר, כי " גטר-טק מקבוצת גטר חתמה על הסכם עם חברת בזק אשר תחל לשווק בחנויותיה את המותגים הבינלאומיים המיוצגים על ידי גטר טק בישראל: לקסמרק, BenQ, ו-AEG. מגטר-טק נמסר, כי " Rating:

הגיבו