באו לבקר במאורת הנמר: ז'רארד אליסון, זיו רוקח ויוסי עטיה, גיגמון

18/03/2018 13:59
מימין: יוסי עטיה, ז'רארד אליסון וזיו רוקח. צילום: פלי הנמר

לפני ימים אחדים שמחתי לארח במאורת הנמר את ז'רארד אליסון, סגן נשיא גיגמון לאזור EMEA, לשיחה על אבטחת מידע, סכנות סייבר ונראות של הרשת. לביקור הצטרפו זיו רוקח, שמונה באחרונה כמנהל הפעילות של גיגמון בישראל, ויוסי עטיה, מהנדס מערכת בכיר אזורי בחברה.

זה לא הביקור הראשון של אליסון בארץ והוא אמר לי שבכל פעם מחדש הוא מתרשם מהתעשייה הישראלית ומעצם היותנו אומת הסטארט-אפ.

אליסון הצטרף לגיגמון לאחר תריסר שנים בג'וניפר (Juniper), וכיום הוא אחראי בחברה על היבטי הנעת ותיאום המכירות, הערוצים, התמיכה הטכנית והשיווק באזור. הוא הדגיש שלגיגמון יש הרבה מה להציע ללקוחות בארץ.

לדבריו, "גיגמון היא הגשר בין עולמות אבטחת המידע וניהול רשתות התקשורת, והפתרון שהיא מספקת הוא חוצה פלטפורמות. אנחנו מתמקדים בנראות הרשת – אבל בעולם מאובטח. אנחנו מעצימים את כלי האבטחה ולכן קריטיים לספקיות אבטחת המידע. מה שאנחנו מציעים מאפשר לארגונים ליצור 'אזור פיענוח' מרוכז, שבעזרתו ניתן לראות ולנטר בקלות את היקפי המידע המוצפנים, מבלי לשנות את הארכיטקטורה. כך, אנחנו מסייעים לחשוף נוזקות שעלולות לפגוע בארגונים ועונים על האתגרים עמם מתמודדים צוותי אבטחת המידע והרשת".

קצב גידול של 45%

גיגמון, שמספקת פתרונות נראות רשת מוכחים, מקיפים ורחבים, מציגה קצב גידול מרשים של 45% בשנים האחרונות. גם בישראל רשמה החברה בשנים האחרונות עלייה מרשימה במכירות. הסניף הישראלי של החברה, שפועל מספר שנים, עובד עם ארגונים במגזרי הפיננסים, התעשייה והמסחר, ההיי-טק, הטלקום, גורמי ממשלה ומגזר הביטחון.

החברה הוקמה ב-2004 ויצאה להנפקה ב-2013. היא זכתה בפרסים רבים בתחום ניטור תעבורת התקשורת וניהולה. בין הארגונים שהטמיעו את מוצרי גיגמון נמנים Salesforce ,eBay, וולמארט (Walmart) ונסדא"ק.

אליסון סיכם ואמר כי "כחברה המתמקדת בפיתוח פתרונות אלה, בדגש על מענה לאיומי הסייבר, השכילה גיגמון להשקיע משאבים רבים בקידום טכנולוגיה זו. בהתבסס על הצרכים והדרישות של לקוחותיה הצליחה גיגמון לבדל את עצמה ממתחרותיה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים