תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אנקר ישראל תורמת לעמותת יוניסטרים

אנקר ישראל תורמת לעמותת יוניסטרים

אדי גנדלמן, מנהל הנציגות הישראלית של אנקר: "הגעתי לביקור ביוניסטרים וראיתי את הפעילות החשובה שהעמותה עושה בישראל, ובעקבות כך החלטתי לתרום בשם אנקר. אני מקווה להמשיך את החיבור עם העמותה ולהמשיך לתרום גם בעתיד"

מאת 28 בינואר 2020, 14:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אדי גנדלמן, מנהל הנציגות הישראלית של אנקר אינוביישן (Anker Innovation) שנפתחה באחרונה, הגיע לביקור בעמותת יוניסטרים והחליט לתרום מקרנים חדשניים מטעם אנקר לעמותה, העוסקת ביזמות עסקית וחברתית בקרב בני נוער בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית. המקרנים ישמשו ללמידה והעצמה של בני נוער במרכזי יוניסטרים ברחבי הארץ.

עמותת יוניסטרים פועלת במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים ליזמות עסקית וחברתית. העמודה מעניקה לנוער ולצעירים מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית את הכלים לקבוע את עתידם, לפרוץ את המסגרת שבה הם גדלים, להצליח ברמה האישית בעולם היזמות והעסקים ולהוביל מיזמים קהילתיים. את בני הנוער מלווים בהתנדבות יותר מ ל-4,500 אנשי עסקים, המעבירים את הידע העסקי ממקור ראשון ומהווים עבורם מודל לחיקוי. יוניסטרים פועלת ב-85 יישובים ברחבי הארץ עם יותר מ-3,500 בני נוער בשנה מכלל המגזרים במדינת ישראל.

אסף וייס, מנכ"ל יוניסטרים, ציין: "אנחנו מעריכים ומודים על התרומה של אנקר ליוניסטרים. התרומה תחזק את היכולות שלנו להעניק לבני הנוער והצעירים בפריפריה הישראלית את הכלים הטובים ביותר ללמידה והעצמה".

גנדלמן אמר: "אנקר פתחה לאחרונה נציגות בישראל מתוך שאיפה להגדיל משמעותית את הנוכחות וההשפעה שלה בישראל, לרבות חיבור עם הקהילה המקומית. הגעתי לביקור ביוניסטרים וראיתי את הפעילות החשובה שהעמותה עושה בישראל, ובעקבות כך החלטתי לתרום בשם אנקר. אני מקווה להמשיך את החיבור עם העמותה ולהמשיך לתרום גם בעתיד".

אנקר ישראל תורמת לעמותת יוניסטרים Reviewed by on . אדי גנדלמן, מנהל הנציגות הישראלית של אנקר אינוביישן (Anker Innovation) שנפתחה באחרונה, הגיע לביקור בעמותת יוניסטרים והחליט לתרום מקרנים חדשניים מטעם אנקר לעמותה אדי גנדלמן, מנהל הנציגות הישראלית של אנקר אינוביישן (Anker Innovation) שנפתחה באחרונה, הגיע לביקור בעמותת יוניסטרים והחליט לתרום מקרנים חדשניים מטעם אנקר לעמותה Rating: 0

הגיבו