תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » המופע של בני לנדא

דיילי ציפי


המופע של בני לנדא

מאת 15 במאי 2012, 10:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בני לנדא, המכונה אבי הדפוס הדיגיטלי, מציג בימים אלו את מכונות הדפוס החדשות המבוססות ננו-טכנולוגיה בתערוכת הדפוס הגדולה בעולם – דרופה, המתקיימת בגרמניה. אלא שהביקוש גובר על ההיצע, וגם חמש ההרצאות היומיות באודיטוריום בן 300 מושבים לא מספקות את דרישות הקהל.

המצגת אותה מעביר לנדא הפכה לתופעה תיאטרלית של ממש. ככזו, היא מציעה לצופה סיור  אל תוככי הננוגרפיה – הטכנולוגיה, המוצרים וההזדמנויות, כמו גם תובנות באשר לעתיד התעשייה. אחרי שכל הכרטיסים הוזמנו כבר ימים מראש ונגמר המקום על מדרגות האודיטוריום, החליט לנדא להעביר שתי הופעות יומיות על גבי מסך ענק, על מנת לספק את הביקוש הרב.

הקהל של לנדא
הקהל של לנדא
המופע של בני לנדא Reviewed by on . בני לנדא, המכונה אבי הדפוס הדיגיטלי, מציג בימים אלו את מכונות הדפוס החדשות המבוססות ננו-טכנולוגיה בתערוכת הדפוס הגדולה בעולם - דרופה, המתקיימת בגרמניה. אלא שהבי בני לנדא, המכונה אבי הדפוס הדיגיטלי, מציג בימים אלו את מכונות הדפוס החדשות המבוססות ננו-טכנולוגיה בתערוכת הדפוס הגדולה בעולם - דרופה, המתקיימת בגרמניה. אלא שהבי Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    ששון כחלון

    לאלה שלא היו בדרומה 2012 ובמיוחד בביתן 9. לידיעתכם ההתרגשות והצמרמורת בכל פעם במצגת של הגדול מכולם בני לנדא, שהביא ב 1993 את האינדיגו.
    אין לי ספק שהמהפכה והשינוי שבני לנדא עם הננו טכנולוגיה.
    אני איתו באש ובמים.

הגיבו