תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מנכ"לית פייסבוק ישראל באירוע לקידום הטכנולוגיה בנגב

דיילי ציפי


מנכ"לית פייסבוק ישראל באירוע לקידום הטכנולוגיה בנגב

מאת 25 בפברואר 2020, 18:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

300 יזמים, סטארט-אפיסטים ואורחים הגיעו לפני ימי אחדים לכנס UpNegev של הרשות לפיתוח הנגב, עמותת Tech7 ועיריית באר שבע, שמטרתו לקדם את הטכנולוגיה באזור הדרום. הכנס התקיים בבית הספר גודמן למשחק בעיר והשתתפו בו, בין היתר, ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', ומנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני.

בכנס צוין כי קהילת היזמים של הנגב כוללת יותר מ-16 אלף חברים וחברות, לא פחות. במהלך האירוע הציגו אנשי הקהילה את מגוון האפשרויות ומרחב ההזדמנויות והיתרונות שיש לקהילת הסטארט-אפים הדרומית להציע.

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל (מימין), ורוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע, בכנס UpNegev. צילום: יח"צ

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל (מימין), ורוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע, בכנס UpNegev. צילום: יח"צ

במליאה המרכזית של הוועידה עלו דנילוביץ' וסופר תאני על הבמה וניהלו ראיון אחד על אחת. במהלך הראיון סיפרה מנכ"לית פייסבוק ישראל על החברה, פעילותה בארץ, כיצד היא התחילה לפעול כאן ועל ייצוג ישראל בפייסבוק העולמית. דנילוביץ' סיפר על קידום היזמות על ידי הרשויות המקומיות. שניהם דנו גם באקו-סיסטם הקיים בנגב בכלל ובבאר שבע בפרט – בין היתר באוניברסיטת בן גוריון ובפארק ההיי-טק גב ים נגב בעיר.

עוד השתתפו באירוע פלורין גדלבסקי, סמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב, דניאל אינהורן, מנכ"ל Tech7, ונציגי השותפים הנוספים בארגונו – יעדים החברה העירונית לפיתוח עסקי באר שבע, משרד עורכי הדין פישר בכר חן וול אוריון ושות' ופועלים היי-טק.

מנכ"לית פייסבוק ישראל באירוע לקידום הטכנולוגיה בנגב Reviewed by on . 300 יזמים, סטארט-אפיסטים ואורחים הגיעו לפני ימי אחדים לכנס UpNegev של הרשות לפיתוח הנגב, עמותת Tech7 ועיריית באר שבע, שמטרתו לקדם את הטכנולוגיה באזור הדרום. הכנ 300 יזמים, סטארט-אפיסטים ואורחים הגיעו לפני ימי אחדים לכנס UpNegev של הרשות לפיתוח הנגב, עמותת Tech7 ועיריית באר שבע, שמטרתו לקדם את הטכנולוגיה באזור הדרום. הכנ Rating: 0

הגיבו