תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » הילכו יחדיו ביזנס ופלז'ר? כן בשביל ביפול שינה, מנכ"ל רובריק

דיילי ציפי


הילכו יחדיו ביזנס ופלז'ר? כן בשביל ביפול שינה, מנכ"ל רובריק

מאת 19 בפברואר 2020, 13:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ביפול שינה, מנכ"ל ומייסד חברת רובריק, ביקר השבוע בישראל ונפגש עם בכירים מענף הבנקאות, עם מנמ"רים, עם בכירים בשוק הישראלי ועם בכירי חברת אינוקום מקבוצת אמן, המייצגת בבלעדיות את פתרונות החברה בישראל.

סיפורו של שינה יוצא דופן בשוק העסקי הגלובלי. חברת רובריק, העוסקת בתחום ההגנה על הנתונים, נחשבת לאחת החברות הצומחות ביותר בעמק הסיליקון, ותוך חמש שנים מיום הקמתה, החברה מכניסה יותר מחצי מיליארד דולר, שוויה עומד על יותר ממיליארד דולר, והיא מעסיקה כ-1,500 עובדים עם מאות לקוחות מהגדולים בעולם. באחרונה דירג פורבס את רובריק כחברה הצומחת ביותר בעמק הסיליקון.

מימין: תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן, וביפול שינה, מנכ"ל ומייסד רובריק

שינה הוא מהגר מהודו שהתברג אט אט בתעשיית ההיי-טק בפאלו אלטו, עד שהקים לפני שש שנים את רובריק, שמאז רק צומחת.

שינה רואה בשוק הישראלי כאסטרטגי לפעילות רובריק, והוא מתכוון להמשיך ולהרחיב את השקעותיו בשוק הישראלי במהלך השנים הקרובות.

כבר לפני 10 שנים הגיע שינה לישראל והתאהב באנשים ובאווירה העסקית בארץ, והחליט הפעם לשלב בביקורו העסקי בארצנו גם חופשה בת 10 ימים עם אישתו.

ציפי אומרת: החלטה מצוינת! ישראל נקייה מקורונה, יש פה מסעדות מצוינות, בנסיעה אחת של כ-600 ק"מ מהצפון ועד הדרום תוכלו לחוות את כל סוגי האקלים, אבל קחו בחשבון את הפקקים…

הילכו יחדיו ביזנס ופלז'ר? כן בשביל ביפול שינה, מנכ"ל רובריק Reviewed by on . ביפול שינה, מנכ"ל ומייסד חברת רובריק, ביקר השבוע בישראל ונפגש עם בכירים מענף הבנקאות, עם מנמ"רים, עם בכירים בשוק הישראלי ועם בכירי חברת אינוקום מקבוצת אמן, המיי ביפול שינה, מנכ"ל ומייסד חברת רובריק, ביקר השבוע בישראל ונפגש עם בכירים מענף הבנקאות, עם מנמ"רים, עם בכירים בשוק הישראלי ועם בכירי חברת אינוקום מקבוצת אמן, המיי Rating: 0

הגיבו