תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » האירוע של פריוריטי לשותפיה העסקיים בישראל

דיילי ציפי


האירוע של פריוריטי לשותפיה העסקיים בישראל

מאת 7 באוקטובר 2019, 16:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דיילי ציפי התארחה באחרונה במשרדי חברת פריוריטי סופטוור יחד עם שותפיה העסקיים של החברה בישראל, לערב meetup שכולו בסימן ארה"ב עם פיצות, בירות וחטיפים.

אירוע שותפים עסקים ישראליים בחברת פריוריטי סופטוור. קרדיט: יח"צ

אירוע שותפים עסקים ישראליים בחברת פריוריטי סופטוור. קרדיט: יח"צ

את האירוע פתחו סמנכ"ל מכירות ושותפים עסקיים ישראל, שלמה אסרף, וסמנ"כלית השיווק והאסטרטגיה, אפרת נקיבלי. שם גילתה ציפי כי ללקוחות פריוריטי הישראליים יש צורך גובר והולך במענה על צרכים בינלאומיים וכי לחברה כבר יש מאות לקוחות שפועלים בארה"ב, ביניהם לקוחות אמריקנים מקומיים רבים. לכן, מציעה פריוריטי ללקוחותיה מרכזי שירות בצפון אמריקה ומבקשת להעמיק את הקשר בין השותפים והמיישמים בישראל למשרד המקומי בארה"ב. צוות הלוקליזציה במחלקת המוצר של החברה, לינה ביצ'אצ'י ונדב שלינגר, שיתפו והציגו בפני הקהל בדמו לייב, את החידושים האחרונים שנעשו במערכת הפריוריטי המותאמת לשוק האמריקני, כולל פתרונות בלעדיים שיכולה המערכת לספק ללקוחותיה.

אירוע לשותפים עסקים ישראליים בחברת פריוריטי סופטוור. קרדיט: יח"צ

אירוע לשותפים עסקים ישראליים בחברת פריוריטי סופטוור. קרדיט: יח"צ

בסיום ההרצאות המעשירות, ביצעה ציפי יחד עם הנוכחים שיחת חו"ל אל ערן רוזנפלד, מנהל פריוריטי U.S, שדיבר על מורכבות השוק האמריקני, צרכיהם השונים של הלקוחות והשותפים שם, ועל הצמיחה המשמעותית של פריוריטי בארה"ב בשנים האחרונות. לקינוח, הרימו יחד עם ציפי כוסית לשנה חדשה פורצת גבולות ומלאת הצלחות וניצחונות, והתפנקו בשולחן מלא מתוקים.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

 

האירוע של פריוריטי לשותפיה העסקיים בישראל Reviewed by on . דיילי ציפי התארחה באחרונה במשרדי חברת פריוריטי סופטוור יחד עם שותפיה העסקיים של החברה בישראל, לערב meetup שכולו בסימן ארה"ב עם פיצות, בירות וחטיפים. [caption id דיילי ציפי התארחה באחרונה במשרדי חברת פריוריטי סופטוור יחד עם שותפיה העסקיים של החברה בישראל, לערב meetup שכולו בסימן ארה"ב עם פיצות, בירות וחטיפים. [caption id Rating: 0

הגיבו