תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מטריקס, אטלסיאן ואקס-מן באירוע השנתי

דיילי ציפי


מטריקס, אטלסיאן ואקס-מן באירוע השנתי

מאת 30 ביוני 2019, 16:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מטריקס DevOps קיימה באחרונה את הכנס השנתי השלישי Atlassian @ the movies בסינמה סיטי גלילות, והזמינה מומחי DevOps ו-ALM מהארץ ומחו"ל, שהעבירו הרצאות בנושאים החמים בתחום.

אורן קרוג ואסף קיויתי, מנהלי פעילות מטריקס DevOps, פתחו את הכנס, תיארו את אפשרויות ניהול הפיתוח עם כלי אטלסיאן וביצעו השוואה מעניינת בין כלים לניהול הפיתוח לכותש שום; ולאד קאוולקנטי, מנהל שותפים באזור EMEA באטלסיאן, דיבר על העתיד של עבודת הצוות; הדברים של אדיל נסרי מסייברט מדיה עסקו בטרנספורמציה של Confluence בעזרת Linchpin – פרסונליזציה של ניהול הידע הפנים ארגוני; טולגה אוזגנטורק דיבר על ניהול התראות מרוכז עם כלי Opsgenie, אחת הרכישות האחרונות של אטלסיאן; ודקלה תבור, מומחית לכלי אטלסיאן במטריקס DevOps, דיברה על שימושים יצירתיים בכלים אלה מחוץ למחלקת המו"פ.

בכנס השתתפו כ-400 איש, שנהנו מארוחת צהרים, נטוורקינג, הפעלות טכנולוגיות, סיפורי לקוח ומסלולים מקצועיים על פי בחירה. בסיום האירוע הוזמנו המשתתפים להקרנה של הסרט האחרון מסדרת אקס-מן – הפניקס האפלה, לצד, כמובן, פופקורן ושתייה.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה, השכילה וחזרה עם תמונות.

אורן קרוג ואסף קיויתי ממטריקס DevOps עורכים השוואה מעניינת בין כלי ניהול לכותש שום. צילום: אלי מנדלבאום

אורן קרוג ואסף קיויתי ממטריקס DevOps עורכים השוואה מעניינת בין כלי ניהול לכותש שום. צילום: אלי מנדלבאום

ולאד קאוולקנטי, מנהל שותפים באזור EMEA באטלסיאן. צילום: אלי מנדלבאום

ולאד קאוולקנטי, מנהל שותפים באזור EMEA באטלסיאן. צילום: אלי מנדלבאום

מטריקס, אטלסיאן ואקס-מן באירוע השנתי Reviewed by on . מטריקס DevOps קיימה באחרונה את הכנס השנתי השלישי Atlassian @ the movies בסינמה סיטי גלילות, והזמינה מומחי DevOps ו-ALM מהארץ ומחו"ל, שהעבירו הרצאות בנושאים החמי מטריקס DevOps קיימה באחרונה את הכנס השנתי השלישי Atlassian @ the movies בסינמה סיטי גלילות, והזמינה מומחי DevOps ו-ALM מהארץ ומחו"ל, שהעבירו הרצאות בנושאים החמי Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    יורמי

    הם כבר החליטו מי מביניהם המנכ"ל ?

הגיבו