תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » יום הורים בהיי-טק

דיילי ציפי


יום הורים בהיי-טק

מאת 4 ביוני 2019, 18:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רבים מההורים אומרים שהם "לא מבינים מה הילדים שלהם עושים בהיי-טק". בסטארט-אפ קווילט החליטו לתת לכך מענה ולכבוד יום ההולדת התשיעי להקמת החברה ערכו אירוע שבו הציגו אותה העובדים בפני הוריהם. אם תרצו, אפשר לקרוא לאירוע הזה יום ההורים של קווילט.

ההורים נפגשו עם המנכ"ל, אלון מאור, ממייסדי קווילט, ושמעו ממנו על הרעיון שעמד מאחורי הקמת הסטארט-אפ, המסייע להאצת העברת תכני וידיאו באינטרנט, בעיקר בזמנים של ביקושי שיא. מאור הבהיר להם את החשיבות של הנושא, במיוחד לאור העלייה התלולה בצפייה בווידיאו ברשת. כמו כן, הוא סיפר להם על שיתוף הפעולה של קווילט עם גופי תקשורת מובילים בעולם.

האורחים צפו בהדגמה של פעולת המערכת של החברה, המבוססת על ניתוח בזמן אמת של ביקושים לתכני וידיאו מסוימים באמצעות בינה מלאכותית ושמירת זיכרון מטמון בסמוך למקום הגולשים. כך, למשל, מיליוני האוהדים של נבחרת הכדורגל של הפיליפינים יכולים לצפות ללא הפרעה במשחקי חוץ שמתנהלים הרחק ממדינתם, הודות לניהול נכון של הזרמת התוכן אליהם.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

ההורים של עובדי קווילט מאזינים רוב קשב לדברי המנכ"ל. צילום: מאיה אמדו

ההורים של עובדי קווילט מאזינים רוב קשב לדברי המנכ"ל. צילום: מאיה אמדו

יום הורים בהיי-טק Reviewed by on . רבים מההורים אומרים שהם "לא מבינים מה הילדים שלהם עושים בהיי-טק". בסטארט-אפ קווילט החליטו לתת לכך מענה ולכבוד יום ההולדת התשיעי להקמת החברה ערכו אירוע שבו הציגו רבים מההורים אומרים שהם "לא מבינים מה הילדים שלהם עושים בהיי-טק". בסטארט-אפ קווילט החליטו לתת לכך מענה ולכבוד יום ההולדת התשיעי להקמת החברה ערכו אירוע שבו הציגו Rating: 0

הגיבו