תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » דרופבוקס: ביקור עולמי בסניף הישראלי

דיילי ציפי


דרופבוקס: ביקור עולמי בסניף הישראלי

מאת 27 במאי 2019, 17:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מרכז הפיתוח של דרופבוקס בתל אביב זכה באחרונה לביקור עולמי, עם הגעתה של אדריאן גורמלי, מנהלת החברה באזור EMEA. גורמלי הגיעה לישראל כדי לפגוש את עובדי מרכז הפיתוח ולחלוק אתם רעיונות חדשים בכל הנוגע לחזון החברה.

מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל הוקם בינואר 2015 עם רכישת הסטארט-אפ קלאוד און של מאיר מורגנשטרן, שמנהל את המרכז עד היום. הוא מהווה מרכז הפיתוח המרכזי של החברה באזור EMEA ומתמקד בפיתוח פתרונות דרופבוקס לעסקים.

מורגנשטרן אמר כי "שמחנו לארח את גורמלי ולהציג בפניה את העשייה הענפה של צוות המשפתחים שלנו בישראל, על מנת לעצב את סביבת העבודה העתידית – משימה שמעניקה לנו השראה לשאוף רחוק יותר בכל מה שאנחנו עושים ולעבוד בחריצות רבה יותר כדי לרכוש את אמונם של המשתמשים".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

משמאל: אדריאנה גורמלי, מנהלת דרופבוקס באזור EMEA, ומאיר מורגנשטרן מנהל מרכז הפיתוח בישראל. צילום: יח"צ

משמאל: אדריאנה גורמלי, מנהלת דרופבוקס באזור EMEA, ומאיר מורגנשטרן מנהל מרכז הפיתוח בישראל. צילום: יח"צ

דרופבוקס: ביקור עולמי בסניף הישראלי Reviewed by on . מרכז הפיתוח של דרופבוקס בתל אביב זכה באחרונה לביקור עולמי, עם הגעתה של אדריאן גורמלי, מנהלת החברה באזור EMEA. גורמלי הגיעה לישראל כדי לפגוש את עובדי מרכז הפיתוח מרכז הפיתוח של דרופבוקס בתל אביב זכה באחרונה לביקור עולמי, עם הגעתה של אדריאן גורמלי, מנהלת החברה באזור EMEA. גורמלי הגיעה לישראל כדי לפגוש את עובדי מרכז הפיתוח Rating: 0

הגיבו