תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » כשנשות הפיתוח של אינפיניטי לאבס פגשו את ירדן ג'רבי

דיילי ציפי


כשנשות הפיתוח של אינפיניטי לאבס פגשו את ירדן ג'רבי

מאת 10 באפריל 2019, 12:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קהילת נשות הפיתוח של Infinity Labs R&D, מעבדת מו"פ מבית מטריקס, אירחה באחרונה במשרדי אינפיניטי ברמת גן שני פאנלים בהשתתפות בוגרות מסלול ההסבה של החברה, שעסקו בשילוב נשים בשוק העבודה ובהגדלתן מספרן בעולם ההיי-טק. אורחת הכבוד באירוע הייתה המדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי, ששיתפה את הנוכחות בסיפורה המדהים בעולם הג'ודו ובחיים האישיים.

האירוע התקיים בהנחייתה של רינה עמאר, מנטורית בתכנית ההסבה של אינפיניטי, שאמרה כי "אנחנו רואים בנשים תרומה משמעותית מאוד, חלק בלתי נפרד מתעשיית ההיי-טק הישראלית, ומאמינים ביכולתן להשתלב בתפקידי מפתח בחברות השונות. בוגרות רבות שלנו מועסקות בתפקידי פיתוח ובתפקידי מפתח".

חיים גירון, מנכ"ל שותף ומייסד Infinity Labs R&D, ציין כי "לאחר חמש שנים מפתיחת התכנית של אינפיניטי, אנחנו עומדים על-30% בוגרות שהשתלבו בחברות ההיי-טק המובילות בישראל. נמשיך לפעול כמיטב יכולתנו לשלב עוד ועוד נשים בתכנית".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

ירדן ג'רבי (במרכז) ומשתתפות נוספות בפאנל. צילום: יח"צ

ירדן ג'רבי (במרכז) ומשתתפות נוספות בפאנל. צילום: יעקב מדר

כשנשות הפיתוח של אינפיניטי לאבס פגשו את ירדן ג'רבי Reviewed by on . קהילת נשות הפיתוח של Infinity Labs R&D, מעבדת מו"פ מבית מטריקס, אירחה באחרונה במשרדי אינפיניטי ברמת גן שני פאנלים בהשתתפות בוגרות מסלול ההסבה של החברה, שעסק קהילת נשות הפיתוח של Infinity Labs R&D, מעבדת מו"פ מבית מטריקס, אירחה באחרונה במשרדי אינפיניטי ברמת גן שני פאנלים בהשתתפות בוגרות מסלול ההסבה של החברה, שעסק Rating: 0

הגיבו