תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » האבירים של סימנטק

דיילי ציפי


האבירים של סימנטק

מאת 7 באפריל 2019, 15:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

באחרונה נערך באמסטרדם אירוע "האבירים" האזורי של סימנטק. מדובר בכנס שמאגד את קהילת המומחים של ענקית אבטחת המידע מהאזור, שבמסגרתו המשתתפים מקבלים תואר "אביר" על סמך הצגת רמת מקצועיות גבוהה, תגובה והגנה על תשתיות קריטיות במתקפות סייבר והפגנת מנהיגות, ומומחיות בהטמעה ומכירה של פתרונות סימנטק.

"האבירים" הישראליים שהשתתפו בכנס הם משה דבוש מטרסטנט, ניר רפאל מבינת, גיל בצלאל מספיידר וגיא מאור מ-SafeWay. ה-"אבירים" החדשים ייקחו חלק בפורום האבירים הגלובלי, המונה כ-200 "אבירים" מכל העולם, וייחשפו לתכניות הדרכה והכשרה ייחודיות לקהיליית האבירים, לרבות אירועים שנתיים וגישה מוקדמת לתוכן מתקדם ולתכניות הבטא של סימנטק. בישראל, "האבירים" יתפקדו כמומחי סימנטק עבור הארגונים שבהם הם עובדים ועבור התעשייה הישראלית כולה.

מימין: ניר רפאל; גיל בצלאל; מיגל סוארז, מנהל שותפים טכני בסימנטק אירופה; גיא מאור; ומשה דבוש. צילום: יח"צ

מימין: ניר רפאל; גיל בצלאל; מיגל סוארז, מנהל שותפים טכני בסימנטק אירופה; גיא מאור; ומשה דבוש. צילום: יח"צ

במהלך הכנס השתתפו "האבירים" בהדרכות טכניות מעמיקות בתחומים השונים, בהובלת בכירים מגופי המחקר והפיתוח הגלובליים של סימנטק, ואף ניתנה להם האפשרות לתת משוב ישיר למנהלי המוצר והפיתוח בחברה.

לדברי רון כהן, מנהל שותפים בסימנטק ישראל, "השותפים העסקיים הם חלק קריטי בהצלחה של סימנטק החדשה ובצמיחה המואצת שאנחנו חווים בשנה האחרונה. נמשיך לשמור על רמת ההשקעה העצומה של החברה בישראל, שמתבטאת בין היתר בתכניות כמו 'האבירים'".

האבירים של סימנטק Reviewed by on . באחרונה נערך באמסטרדם אירוע "האבירים" האזורי של סימנטק. מדובר בכנס שמאגד את קהילת המומחים של ענקית אבטחת המידע מהאזור, שבמסגרתו המשתתפים מקבלים תואר "אביר" על ס באחרונה נערך באמסטרדם אירוע "האבירים" האזורי של סימנטק. מדובר בכנס שמאגד את קהילת המומחים של ענקית אבטחת המידע מהאזור, שבמסגרתו המשתתפים מקבלים תואר "אביר" על ס Rating: 0

הגיבו