סייבר בגרסת בית הספר היסודי

הילדים משתתפי הקורס. צילום: עמית הרטמן

חברת הסייבר White-Hat אירחה באחרונה את תלמידי קורס CyberX מכיתות ה' ו-ו' בבית הספר גורדון בחולון, שמתקיים בחסות ארגון ISACA ישראל.

התלמידים נחשפו לשיטות פריצה ותקיפה שהדגים צוות ההאקרים של החברה, תוך שימת דגש על ההבדלים בין הטובים (האקרים לבנים), המגנים על ארגונים, לרעים (האקרים שחורים), שמטרתם היא להסב נזקים – לאנשים או לארגונים. בנוסף, הם קיבלו שיעור מזורז להעלאת המודעות להגנת סייבר מפי גיא דגן מקונסיינטה ובסופו אתגרו את אנשי החברה בשאלות נוקבות, שהראו את הידע המרשים שיש להם יחסית לגילם הצעיר.

ניצן לוי, יוזם ומוביל הקורס, ומומחה להגנת מידע, אמר כי "הדור של היום נולד לתוך המהפכה הטכנולוגית, הטומנת בחובה לא מעט איומים ואתגרים. הילדים ממש חיים את הטכנולוגיה ולכן, חובה עלינו, כחברה, להקנות להם את הכלים הדרושים להתמודדות".

עמית הרטמן, סמנכ"ל ב-White-Hat, ציין כי "נהנינו לארח קבוצה מקסימה של תלמידים, שגילו בקיאות מרשימה במושגים טכנולוגיים מורכבים ובתחום הסייבר, שדוהר בקצב גובר. אני קורא למערכת החינוך לשכפל את הקורס הייחודי שמתקיים בבית הספר גורדון לטובת הנוער והתעשייה, שמשוועת להון אנושי איכותי ויצירתי".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

הילדים משתתפי הקורס. צילום: עמית הרטמן

הילדים משתתפי הקורס. צילום: עמית הרטמן

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים