תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » הנהלת אמנת לוחצת על הפעמון

דיילי ציפי


הנהלת אמנת לוחצת על הפעמון

מאת 20 בפברואר 2019, 17:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הבורסה מציינת מעת לעת נקודות ציון ואירועים חגיגיים בטקס שבו לוחצים האנשים הרלוונטיים על הפעמון לפתיחת המסחר בשוק ההון. הבוקר (ה') זכתה בכבוד הנהלת אמנת ניהול ומערכות – או, בקיצור, קבוצת אמנת, לרגל 25 שנות מסחר בבורסה בתל אביב.

קבוצת אמנת היא חברה שנושקת לגיל 50: היא הוקמה ב-1970 על ידי שלושת השותפים – אברהם אסף (לולו), אילן שחם ושמואל בר אור, שמאז ועד היום מנהלים אותה. הכנסותיה של הקבוצה הסתכמו במחצית הראשונה של 2018 בכ-190 מיליון שקלים.

מימין: רמי פדלון, מנכ"ל טסנת; אפי גיטאית, סמנכ"ל סיסנת; אברהם אסף (לולו), יו"ר אמנת; ליאור לוי גילור, סמנכ"לית השיווק של קבוצת התוכנה; הרצל טוגנטמן, סמנכ"ל הפיתוח של סיסנת; ושמואל אלפסי, מנכ"ל אמן ארגון ומדעי ניהול יועצים. צילום: קלאודיה דרוקר

מימין: רמי פדלון, מנכ"ל טסנת; אפי גיטאית, סמנכ"ל סיסנת; אברהם אסף (לולו), יו"ר אמנת; ליאור לוי גילור, סמנכ"לית השיווק של קבוצת התוכנה; הרצל טוגנטמן, סמנכ"ל הפיתוח של סיסנת; ושמואל אלפסי, מנכ"ל אמן ארגון ומדעי ניהול יועצים. צילום: קלאודיה דרוקר

אסף, המשמש יו"ר הדירקטוריון של הקבוצה, אמר במעמד המיוחד כי "אני גאה ונרגש לציין 25 שנים להיות אמנת חברה ציבורית ויובל שנים להקמתה. קבוצת אמנת היא סיפור הצלחה יוצא דופן, שראשיתו בחלום של שלושה מהנדסי תעשיה וניהול שכל כוונתם הייתה לקדם פרויקטים הנדסיים וניהוליים בישראל. ההנפקה בבורסה בתל אביב אפשרה לה לבסס את מעמדה ולהוביל מאות פרויקטים בישראל, חלקם מהפרויקטים הלאומיים המשמעותיים ביותר שידעה המדינה – הקמת העיר ימית, פרויקטים עבור משרד הביטחון, הקמת טרמינל 3 בנתב"ג ודיור למאות אלפי העולים מברית המועצות. בהיסטוריה שלה יש גם פרויקטים משמעותיים בעולם, דוגמת פרויקט עם הבנק העולמי, שירותי IT במזרח אירופה ובשנתיים האחרונות כניסת החברה לתחום הסייבר".

הנהלות אמנת והבורסה בטקס פתיחת המסחר, היום (ד'). צילום: גיא אסייג

הנהלות אמנת והבורסה בטקס פתיחת המסחר, היום (ד'). צילום: גיא אסייג

"כיום", הוסיף, "אמנת מעסיקה 2,500 איש במבנה ארגוני התואם את בתי המערכות הגדולים בעולם, עם מענה שירותי מלא בתחומי התוכנה, השירותים הלוגיסטיים ומיקור-החוץ. אמנת צומחת בעקביות לאורך השנים, תוך הצגת רווח ושיתוף המשקיעים ברווחים באמצעות מדיניות דיבידנד קבועה. בגישה אסטרטגית המתבססת על פעילות מגוונת, מדיניות עסקית זהירה וקפדנית, ניסיון ניהולי רב ואיתנות פיננסית הצליחו עובדי החברה ומנהליה להצעיד את אמנת להצלחה. אני סמוך ובטוח כי היתרונות התחרותיים והעסקיים המשמעותיים שבנינו לאורך שנים יבטיחו את המשך הצלחת החברה לשנים רבות קדימה".

שמואל אלפסי, מנכ"ל אמן ארגון ומדעי ניהול יועצים, אמר ש-"אמן היא החברה הוותיקה בקבוצה. אני מאחל לקבוצה שתמשיך להוביל ולהיות שותפה לפרויקטים לאומיים ולהיות גורם משפיע על צמיחת המשק בישראל".

בטקס דיברה גם ענת גירון, מנהלת יחידת הקשר עם החברות במחלקה הכלכלית בבורסה. היא ציינה ש-"אמנת היא בין החברות הבודדות בבורסה שלא הפסידו באף אחת מהשנים מאז הנפקתן. ראוי לציין שתפקידה של הבורסה הוא לסייע לחברות כמו אמנת לצמוח ולהתפתח ואכן, מדובר בחברה חזקה ויציבה, שלאורך השנים היטיבה עם המשקיעים, מעסיקה אלפי עובדים ובכך תורמת רבות לכלכלה הישראלית".

דיילי ציפי, שאוהבת צלצולי פעמונים וחברות מצליחות, צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

הנהלת אמנת לוחצת על הפעמון Reviewed by on . הבורסה מציינת מעת לעת נקודות ציון ואירועים חגיגיים בטקס שבו לוחצים האנשים הרלוונטיים על הפעמון לפתיחת המסחר בשוק ההון. הבוקר (ה') זכתה בכבוד הנהלת אמנת ניהול ומ הבורסה מציינת מעת לעת נקודות ציון ואירועים חגיגיים בטקס שבו לוחצים האנשים הרלוונטיים על הפעמון לפתיחת המסחר בשוק ההון. הבוקר (ה') זכתה בכבוד הנהלת אמנת ניהול ומ Rating: 0

הגיבו