תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » שרונה ספייס אירחה אירוע של מועצת הנשים של כפר סבא

דיילי ציפי


שרונה ספייס אירחה אירוע של מועצת הנשים של כפר סבא

מאת 9 באוקטובר 2018, 12:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שרונה ספייס אירחה באחרונה אירוע של מועצת הנשים של עיריית כפר סבא במתחם העבודה המשותף ליזמים, חברות סטארט-אפ ועצמאים במגדל המשרדים של קניון כפר סבא הירוקה. המתחם משתרע על שטח של כ-2,200 מ"ר בקומות 14 ו-16 של מגדל המשרדים.

במתחם שוכנת גם תכנית 365x לצמיחה עסקית בינלאומית המקדמת פעילות של סטארט-אפים טכנולוגיים בוגרים בשוק הבינלאומי, שהוקמה על ידי Sarona Partners. כמו כן שוכנת בצמוד למתחם גם חברת ההיי-טק Prodware-ישראל, זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware.

בנוסף למתחם בכפר סבא מפעילה כיום שרונה ספייס שני מתחמים בתל-אביב ובקרוב תפתח מתחמים חדשים גם בחיפה וירושלים. שרונה ספייס היא חלק מ- Sarona Partners, סביבה  חדשנית לצמיחה עסקית שהוקמה על ידי  איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז, יו"ר ומייסד קבוצת Prodware, וכוללת קרן השקעות, מתחמי עבודה משותפים ומאיץ עסקי לחברות סטארט-אפ.

"למען קידום היזמות, החדשנות וההייטק בעיר"

אלכסנדר דווין, מנכ"ל שרונה ספייס, אמר כי "אירוח הכנס של מועצת הנשים של עיריית כפר סבא הינו במסגרת שיתוף הפעולה בין שרונה ספייס לעיריית כפר סבא למען קידום היזמות, החדשנות וההייטק בעיר".

לדבריו, "מתחם העבודה מאפשר לחברות קטנות לחסוך בהוצאות, תוך התמקדות בצמיחת העסק, ובנוסף לכך מעודד שיתוף פעולה בין המשרדים השונים המצויים במתחם".

 

 

שרונה ספייס אירחה אירוע של מועצת הנשים של כפר סבא Reviewed by on . שרונה ספייס אירחה באחרונה אירוע של מועצת הנשים של עיריית כפר סבא במתחם העבודה המשותף ליזמים, חברות סטארט-אפ ועצמאים במגדל המשרדים של קניון כפר סבא הירוקה. המתחם שרונה ספייס אירחה באחרונה אירוע של מועצת הנשים של עיריית כפר סבא במתחם העבודה המשותף ליזמים, חברות סטארט-אפ ועצמאים במגדל המשרדים של קניון כפר סבא הירוקה. המתחם Rating: 0

הגיבו