תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » לקראת ראש השנה: ה-"תיק" של עובדי מלאנוקס

דיילי ציפי


לקראת ראש השנה: ה-"תיק" של עובדי מלאנוקס

מאת 6 בספטמבר 2018, 14:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מה עושה מנכ"ל חברת היי-טק גדולה, ששווה מעל 4.4 מיליארד דולר, כשהעובדים שלה לא מרוצים ממתנת החג? צוחק על זה ומתחייב להשתפר.

כמדי שנה, לקראת ראש השנה, מתחיל השיח סביב היקפי מתנות החג שיקבלו העובדים בארגונים השונים, כאשר עובדי ענף ההיי-טק מקבלים לרוב את המתנות השוות ביותר. אולם, מסתבר שעובדי מלאנוקס לא היו כל כך מרוצים ממתנת החג האחרונה שקיבלו – תיק נגד גניבות במקום גיפט קארד.

איל וולדמן, מנכ"ל ומייסד החברה, מצא דרך יצירתית ומשעשעת להתמודד עם הסוגייה: סרטון הומוריסטי, שבו העובדים שמים את התיקים שקיבלו על הראשים שלהם. עובדים שמכינים קפה, מציגים מצגת, עובדים במעבדה, אוכלים צהריים או מתאמנים בחדר הכושר – כולם עם תיק על הראש.

מנכ"ל מלאנוקס, איל וולדמן, וכמה עובדים עם תוספת נאה על הראש. צילום: מתוך הסרטון

מנכ"ל מלאנוקס, איל וולדמן, וכמה עובדים עם תוספת נאה על הראש. צילום: מתוך הסרטון

העובדים השתעשעו מהרוח הספורטיבית שהפגינו המנכ"ל והם עצמם, והלכו הביתה עם חיוך, לקראת החג. אין ספק שעכשיו יהיה להם מה לספר לילדים ולנכדים.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה – וסרטון.

לקראת ראש השנה: ה-"תיק" של עובדי מלאנוקס Reviewed by on . מה עושה מנכ"ל חברת היי-טק גדולה, ששווה מעל 4.4 מיליארד דולר, כשהעובדים שלה לא מרוצים ממתנת החג? צוחק על זה ומתחייב להשתפר. כמדי שנה, לקראת ראש השנה, מתחיל השיח מה עושה מנכ"ל חברת היי-טק גדולה, ששווה מעל 4.4 מיליארד דולר, כשהעובדים שלה לא מרוצים ממתנת החג? צוחק על זה ומתחייב להשתפר. כמדי שנה, לקראת ראש השנה, מתחיל השיח Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    סוניה ליפשיץ

    שלום לכם
    אני מצדיעה לאייל על המקוריות

הגיבו