תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מים, לגו ושלל פעילויות – בקייטנה של AppsFlyer

דיילי ציפי


מים, לגו ושלל פעילויות – בקייטנה של AppsFlyer

מאת 31 באוגוסט 2017, 13:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

AppsFlyer אירחה השבוע במשרדיה בהרצליה קייטנת קיץ לילדי העובדים. בקייטנה השתתפו 80 ילדים בין הגילאים 11-3, שנהנו ממגוון פעילויות לאורך כל היום, ביניהן הפעלות קרקס ומוזיקה, סוגים רבים של יצירה ואומנות, משחקי מים, שיעורי קרמיקה, תיפוף אפריקני, הפנינג צילום ומופעים מיוחדים. באחד הימים אף הוקם מתחם שעשועי מים על גג הבניין, בו הילדים יכולים היו ליהנות ממתקנים מתנפחים וממגלשות מים. הילדים המשתתפים קיבלו שלוש ארוחות בכל יום, כמו גם מגוון נשנושים בריאים.

הרבבבההה לגו בקייטנה של AppsFlyer. צילום: דניאל מורגן

הרבבבההה לגו בקייטנה של AppsFlyer. צילום: דניאל מורגן

יצוין כי AppsFlyer, שהוקמה ב-2012 על ידי אורן קניאל, מנכ"ל החברה, ורשף מן, סמנכ"ל הטכנולוגיות, מעסיקה כ-300 עובדים בארץ ובחו"ל. מלבד המרכז בהרצליה, יש לחברה משרדים בניו-יורק, לונדון, סן פרנסיסקו, בייג׳ינג, בנגקוק, טוקיו, סיאול, בנגלור, קייב, ברלין, סאו פאולו ובואנוס איירס.

מתחם המים על הגג. צילום: דניאל מורגן

מתחם המים על הגג. צילום: דניאל מורגן

היא פועלת בעולם הניתוח והמדידה של קמפיינים שיווקיים במובייל. החברה מאפשרת למפרסמים לדעת מאין הגיעו המשתמשים הרווחיים ביותר לאפליקציה שלהם – האם מחיפוש בגוגל (Google), מודעה בפייסבוק (Facebook) או בטוויטר (Twitter) – כולן שותפות של החברה, דיוור ישיר למייל, SMS או אמצעי אחר. בין לקוחותיה ניתן למצוא את Waze ,Playtika ועליבאבא (Alibaba).

מים, לגו ושלל פעילויות – בקייטנה של AppsFlyer Reviewed by on . AppsFlyer אירחה השבוע במשרדיה בהרצליה קייטנת קיץ לילדי העובדים. בקייטנה השתתפו 80 ילדים בין הגילאים 11-3, שנהנו ממגוון פעילויות לאורך כל היום, ביניהן הפעלות קרק AppsFlyer אירחה השבוע במשרדיה בהרצליה קייטנת קיץ לילדי העובדים. בקייטנה השתתפו 80 ילדים בין הגילאים 11-3, שנהנו ממגוון פעילויות לאורך כל היום, ביניהן הפעלות קרק Rating: 0

הגיבו