קבוצת יעל מצטיינת מחשוב

אנשי קבוצת יעל וקאנומד בטקס מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים. פירוט שמות המופיעים בתמונה - למטה.

מאות פרויקטים הוגשו השנה לתחרות מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים. מבין יותר מ-200 הפרויקטים הזוכים, 11 היו של לקוחות קבוצת יעל. את התחרות, שמתקיימת זו השנה ה-19, הוביל, כבכל שנה, הצוות של קבוצת אנשים ומחשבים, שחוגגת מעל ארבעה עשורי פעילות אינטנסיבית בקהילת המחשוב הישראלית.

11 הפרויקטים הזוכים של קבוצת יעל הם: ניהול לידים במנורה מבטחים (שנבחרה כ-"אלוף האלופים" בתחרות השנה) והטמעת מערכת סיילספורס ברשות החדשנות, בהובלת קלאודטק; פרויקט נוסף במנורה, שעסק בהחלפת תחנות קצה, בהובלת סמארטסופט; ניהול ארכיון דיגיטלי בביטוח חקלאי, העברת מערכת ביטוח חיים להראל ביטוח לזו של הכשרה חברה לביטוח והטמעת מערכת ניהול משתכנים בעמידר – בהובלת Yael-IFN; הטמעת מערכת משכנתא דיגיטלית בבנק דיסקונט והקמת אתר אונליין להנגשת קנאביס רפואי למטופלים של קאנומד, בהובלת רילקומרס, זרוע הדיגיטל של קבוצת יעל; פרויקט מסעות לקוח בחברת הביטוח הפניקס של אגף Marketing Automation בקבוצה; ושני פרויקטים ב-UPS, להטמעת פתרונות שמאפשרים שילוח מהיר, של חטיבת פתרונות התוכנה ביעל.

דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת יעל, אמר כי "עשרות חברות וגופי טכנולוגיה מצוינים לקחו השנה חלק בתחרות, וחתמו שנה נוספת של חדשנות טכנולוגית והתייעלות עסקית בעידן שבו מורגשת התעצמות של אתגרי הסייבר, גבולות העבודה מרחוק ועוד – מה שמחייב אותנו לפתרונות ומהלכים מתקדמים משנה לשנה".

בתמונה: מימין – עמית דובר, משנה למנכ"ל קבוצת יעל; אסתר חריטונוב, רונית עומר ומנור גינדי מקאנומד; דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת יעל; כפיר גינדי מקאנומד; ואיילה דורון ולירון קמנשיין מרילקומרס של קבוצת יעל. צילום: ניב קנטור.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים