שר התקשורת וראש עיריית ירושלים באתר סלולרי חדש בבירה

שר התקשורת, יועז הנדל (שני משמאל), וראש עיריית ירושלים, משה ליאון (במרכז), במעמד הטקס.

פרטנר והוט מובייל השיקו היום (ד'), במעמד שר התקשורת, יועז הנדל, ובמעמד ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, אתר סלולרי חדש, בשיתוף פעולה עם העירייה, למען שיפור איכות הקליטה ברמת שלמה, שועפאט ורמת אשכול.

באירוע נכחו סמנכ"ל הנדסה בפרטנר, יגאל גלעדי, סמנכ"ל הרגולציה בפרטנר, שניר ניב, ומנכ"ל הוט מובייל, אילן ברוק.

האתר הסלולרי, התומך גם בטכנולוגיית דור 5, הוקם לראשונה זה עשור בשיתוף פעולה בין עיריית ירושלים ל-PHI, חברת תשתיות הסלולר המשותפת לפרטנר והוט מובייל. לדברי פרטנר, האתר נועד עבור תושבי האזור, המזוהים עם האוכלוסייה החרדית והערבית, ומדובר בשיפור דרמטי של הקליטה הסלולרית, מוצר בסיסי הנדרש לקיום אורח חיים רציף. האתר החדש יאפשר שיפור באיכות השיחות ובמהירות הגלישה.

פרטנר הוסיפה כי לה יש כיום את פריסת דור 5 הרחבה ביותר בישראל, וציינה כי בכוונתה להאיץ את הקמת התשתיות הסלולריות בשנה הקרובה. האתר צפוי לארח גם את החברות המתחרות, לטובת כלל תושבי האזור.

"התחלתה של מהפכה תקשורתית בירושלים"

הנדל אמר כי "אחרי תקופה ארוכה שבה לא הוקמו אנטנות בירושלים, אנחנו בתהליך החזרת הקליטה. המשימה המרכזית שלי בשנת 2022 היא החזרת הקליטה והכיסוי לכלל חלקי ישראל. 95% קליטה גיאוגרפית ו-99% דמוגרפית. זה תהליך שילווה בפיקוח צמוד על החברות, תמריצים ועיצומים. בזכות זיהוי הצורך והדחיפה של ראש העיר, לצד עבודת אנשי משרד התקשורת, ישראל חוזרת לקלוט".

לדברי ליאון, "זוהי התחלתה של מהפכה תקשורתית בירושלים. לאחר שנים רבות בהן לא הוקמו אנטנות סלולריות, וזאת למרות העלייה במשתמשי הסלולר, יצאנו במהלך משותף לשיפור הקליטה בעיר, באמצעות אנטנות סלולריות ומתקני גישה. מדובר במהלך הדרגתי וההקלה תורגש בחודשים הקרובים באזורים שונים בעיר, ותמשיך עד לכיסוי המקסימלי האפשרי של העיר. אנו ממשיכים לעבוד ללא הרף לטובת תושבי העיר בנושא".

גלעדי ציין ש-"קבוצת פרטנר רואה חשיבות עליונה במתן קליטה סלולרית רציפה ואיכותית לכלל האוכלוסייה בישראל, ופועלת לשם כך מול העיריות והמועצות המוניציפליות ברחבי הארץ. קבוצת פרטנר תמשיך להוביל את מהפכת דור 5, שכבר היום מאפשרת חווית שירות מתקדמת במאות אתרי שידור ברחבי הארץ, טכנולוגיה שלא רק תשפר את חווית השירות, אלא תאפשר טרנספורמציה דיגיטלית מלאה דרך יישומים שעד היום לא אפשריים ברשתות סלולריות".

ברוק הוסיף כי "הוט מובייל שמה לה למטרה להוביל את מהפכת ה-5G בשוק הסלולר ולפרוש מעל ל-70% מהמדינה בשלוש השנים הקרובות. אנו משקיעים עשרות מיליוני שקלים על מנת לאפשר לכל תושבי מדינת ישראל ליהנות מרשת דור 5 ואנו צפויים לפרוס אלפי אתרים ברחבי הארץ בשנים הקרובות. אנחנו מודים לעיריית ירושלים ולשר התקשורת על כך שאפשרו לנו להקים אחרי שנים רבות אתר חדש בירושלים, ובטוחים שזה ישפר משמעותית את חווית הסלולר ללקוחות הוט מובייל בירושלים".

דיילי ציפי צפתה, קלטה היטב וחזרה עם תמונה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים