תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ברכת ענק לחברת טיפלתי הישראלית בטיימס סקוור בניו יורק

דיילי ציפי


ברכת ענק לחברת טיפלתי הישראלית בטיימס סקוור בניו יורק

הברכה היא על גיוס 150 מיליון דולר, שהכניס את החברה למועדון היוקרתי של חברות היי-טק ישראליות שוויין מעל 2 מיליארד דולר

מאת 12 באוקטובר 2020, 13:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בורסת נאסד"ק (Nasdaq) הפתיעה את חברת טיפלתי (Tipalti) הישראלית בשלט רחב מימדים שהוצב בטיימס סקוור בניו יורק, ובו עם ברכות על גיוס 150 מיליון דולר, שהכניס את החברה למועדון היוקרתי של חברות היי-טק ישראליות שוויין מעל 2 מיליארד דולר.

טיפלתי, שפיתחה פלטפורמה בינלאומית להעברת תשלומים, הצליחה להגדיל את שוויה פי ארבעה בשנה האחרונה, על אף משבר הקורונה ומגלגלת מחזור עסקאות שנתי של 12 מיליארד דולר.

החברה הוקמה על ידי חן עמית ואורן זאב ומעסיקה 350 עובדים במרכזי פיתוח בקיבוץ גליל ים ובארה"ב, אליהם יתווספו כעת 250 עובדים נוספים במסגרת ההתרחבות. בין המשקיעים בחברה גרופ 11 של דובי פרנסיס ("הכרישים") ודיק קוסטולו, מנכ"ל טוויטר לשעבר.

דיילי ציפי צפתה (וירטואלית) וחזרה עם תמונה

טיפלתי בטיימס סקוואר. צילום: Nasdaq

טיפלתי בטיימס סקוואר. צילום: Nasdaq

ברכת ענק לחברת טיפלתי הישראלית בטיימס סקוור בניו יורק Reviewed by on . בורסת נאסד"ק (Nasdaq) הפתיעה את חברת טיפלתי (Tipalti) הישראלית בשלט רחב מימדים שהוצב בטיימס סקוור בניו יורק, ובו עם ברכות על גיוס 150 מיליון דולר, שהכניס את החב בורסת נאסד"ק (Nasdaq) הפתיעה את חברת טיפלתי (Tipalti) הישראלית בשלט רחב מימדים שהוצב בטיימס סקוור בניו יורק, ובו עם ברכות על גיוס 150 מיליון דולר, שהכניס את החב Rating: 0

הגיבו