באו לבקר במאורת הנמר: יורם חיות וקרן פלד, NYYKOM

23/07/2020 13:47
יורם חיות וקרן פלד, מנכ"לים משותפים בחברת NYYKOM. צילום: פלי הנמר

השבוע הגיעו לבקר במאורת הנמר צמד פנתרים מוארים ואנרגטיים יורם חיות וקרן פלד, מנכ"לים משותפים בחברת NYYKOM, המובילה מנכ"לים והנהלות למימוש הפוטנציאל העסקי.

חיות – יזם, מנטור ובעל ניסיון של למעלה מ-18 שנים בשורה של תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק – היה בעברו סמנכ"ל בנס טכנולוגיות, שותף ומנכ"ל קרן השקעות לוטוס ניהול קרנות. ואילו פלד – יזמית, מאמנת עסקים ומאסטרית NLP – מילאה במשך 16 שנים שורה ארוכה של תפקידי מפתח עסקיים בתעשיית ההיי-טק, ומייסדת סיירת נשית – מנהיגות עסקית.

השניים סיפרו לי על NYYKOM, שלדבריהם נולדה באהבה מתוך שליחות גדולה לסייע לארגונים ועסקים, לקפוץ מדרגה ולממש פוטנציאל עסקי.

"בכדי להצליח בעידן החדש חייבים להבין שהעסק שלנו מורכב משני עולמות", אמרה פלד, "עולם פנימי – ההון האנושי ומנהלי העסק – והעולם החיצוני – כל האתגרים העסקיים שאיתם מתמודד העסק. חיבור וסנכרון מדויק בין העולמות מביא למיקסום פוטנציאל. כמו יין ויאנג, כך גם אצלנו סנכרון בין שיטה עסקית פרקטית לבין תודעה מתפתחת. אנרגיה נשית ואנרגיה גברית, עבודה לטווח קצר ואסטרטגיה לטווח ארוך. החזון שלנו לאפשר לבעלי העסק ולמנהליו לממש ולמקסם את מלוא הפוטנציאל העסקי והאישי".

ומה הסיפור שלכם?
חיות: "מרגיש לנו שיצאנו להשתלמות ארוכה וחזרנו אחרי למעלה מחמש שנים עם המון תובנות. חקרנו, למדנו ועדיין (כי תמיד יש עוד) את עולם התודעה ואיך לתקשר עם החלק הלא מודע. התנסינו ועדיין מתנסים בעולמות העסקיים כעצמאים ובעלי חברה. חווינו הקמת חברה קרן השקעות ושותפות, שבהמשך גם התפרקה (כך שהרווחנו גם פירוק שממנו למדנו המון).

פלד: "ייסדנו ואנחנו מובילים את 'סיירת נשית – מנהיגות עסקית' המתפתחת, גדלה, מתרחבת ומביאה ערך רב לנשים בעלות עסקים".

חיות: "עכשיו אנחנו פוגשים את עצמנו חוזרים לעבוד עם חברות וארגונים בהם צמחנו. מסייעים ומביאים ידע, ערך, חדשנות וגישה אחרת. עוזרים להם בהגמשה והסתכלות לכיוונים נוספים ופתרונות חדשים". 

מה אתם מציעים לחברות בימים מאתגרים אלו?
חיות: "עידן חדש שמשמעו עבודה מדויקת מתוכנו והחוצה – In Side Out. כולנו נמצאים בסוג של ערפל ומחפשים איים של וודאות. ולכן ייצרנו תהליך בן שלושה שלבים – תכליתי המאפשר לייצר בהירות ותכנית פעולה פרקטית. בהירות – בריאת המציאות והמגדלור (חשיפת התשוקה, ערכים וסט האמונות); תכנית – בנייה משותפת של תכנית עסקית המבוססת על החזון והיעדים; ישום – התנעת תכנית הפעולה, פוקוס לנושא המכירות, שיווק ופיתוח עסקי, ומנטורינג למנהלים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים