תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » שרת הסחר של הולנד מבקרת במרכז הפיתוח והייצור של פיליפס בחיפה

דיילי ציפי


שרת הסחר של הולנד מבקרת במרכז הפיתוח והייצור של פיליפס בחיפה

מאת 12 בפברואר 2020, 16:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פיליפס (Philips) ישראל, מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, אירחה במרכז הפיתוח והייצור של החברה בחיפה את סיגריד קאח, שרת הסחר הבינלאומי של הולנ,ד יחד עם משלחת בכירים מהולנד, שבאו ללמוד על חדשנות ישראלית פורצת דרך בתחום של טכנולוגיות רפואיות המפותחות ומיוצרות במרכז של פיליפס בישראל.

הצטרפו פוקו וויסלאר – מנכ"ל יזמות וחדשנות במשרד הכלכלה ההולנדי, הנס דוקטר – שגריר הולנד בישראל, אליזבת אייברסן – מנהלת גלובלית לאיכות ורגולציה בפיליפס, יאן-וילם סחייחרונד – מנהל גלובלי לקשרי ציבור וממשל בפיליפס.

את הביקור אירחה ד"ר אפרת שפר, נשיאת פיליפס ישראל, המובילה את פעילות החברה בישראל. שחר סיפרה לאורחים על החדשנות שפיליפס מובילה מישראל, על שיתופי פעולה עם בתי חולים בהולנד, על חלקה של פיליפס באקו-סיסטם הישראלי, וכיצד החדשנות של פיליפס מסייעת להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר של מערכות הבריאות ברחבי העולם.

דייב ואן דן ניוונהוף, משרד החוץ ההולנדי; פרופ' טון בקס, אוניברסיטת איינדהובן; מרק הנגסטמן, משרד החוץ ההולנדי; דורון בר-נתן, מנכ"ל מרכז הפיתוח של פיליפס בישראל; סיגריד קאח, שרת הסחר הבינלאומי של הולנד; הנס דוקטר, שגריר הולנד בישראל; יאן-וילם סחייחרונד, פיליפס; בריגיטה טזלאר, משרד החוץ ההולנדי; וד"ר אפרת שפר, נשיאת פיליפס ישראל. צילום: חרט ואן קסטרן

כמו כן, במהלך הביקור נערך סיור באתר הייצור והפיתוח של פיליפס, שבמהלכו האורחים נחשפו לפתרונות המתקדמים בתחומים של בריאות דיגיטלית, רדיולוגיה, קרדיולוגיה ואונקולוגיה שהחברה מפתחת ומייצרת בישראל ואשר מסייעים כבר היום לשפר את חייהם של מיליארדי אנשים ברחבי העולם.

בין הפתרונות שמפותחים ומיוצרים בישראל הוצגו יכולות הסריקה של ה-IQon – מערכת ה-CT הספקטרלית הראשונה מסוגה בעולם, המאפשרת לרופאים לראות ממצאים שלא ניתן לראות באמצעות סורקי CT קונוונציונליים, ועל ידי כך לתת למטופלים אבחנה מדויקת יותר כבר בסריקה הראשונה. כמו כן, למדו האורחים על ה-IntelliSpace Portal – הפלטפורמה המתקדמת לאפליקציות קליניות, המאפשרת לרופאים יכולות ניתוח וכימות מתקדמות מסריקות ובדיקות המתקבלות ממערכות דימות מגוונות בבית החולים.

ד"ר שפר אמרה, כי "החדשנות הפתוחה, אשר משותפת לתרבות ההולנדית והישראלית, היא בחזקת ערך חשוב עבור פיליפס, ואנו משלבים ומיישמים אותו מהמקום שלנו באקו-סיסטם הישראלי באמצעות שיתופי פעולה עם מערכת הבריאות הישראלית ועם חברות הזנק ישראליות מהמובילות בשוק העולמי בתחומים של בינה מלאכותית, ביג דטה ופתרונות מתקדמים נוספים בבריאות דיגיטלית בקרדיולוגיה, באונקולוגיה וברדיולוגיה".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

שרת הסחר של הולנד מבקרת במרכז הפיתוח והייצור של פיליפס בחיפה Reviewed by on . פיליפס (Philips) ישראל, מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, אירחה במרכז הפיתוח והייצור של החברה בחיפה את סיגריד קאח, שרת הסחר הבינלאומי של הולנ,ד יחד עם משלחת בכי פיליפס (Philips) ישראל, מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, אירחה במרכז הפיתוח והייצור של החברה בחיפה את סיגריד קאח, שרת הסחר הבינלאומי של הולנ,ד יחד עם משלחת בכי Rating: 0

הגיבו