בעד הכוח הנשי: פרס ל-גט ברוסיה עבור פעילותה בקידום גיוון תעסוקתי

במסגרת אירוע של ארגון הנשים Women Who Matters, שנערך באחרונה במוסקבה שברוסיה, זכתה גט העולמית, המפעילה שירותי מוניות ותחבורה החכמה, במקום הראשון בתחרות בגין גיוון תעסוקתי. החברה מתגאה במצבת כוח אדם, שכמעט מחציתה מאוישת על ידי נשים.

גט, שהוקמה בשנת 2010, מכירה בצורך ופועלת למען הגדלת מספר הנשים בתחום ההיי-טק. כיום, החברה מעסיקה יותר מ-1,000 עובדים ברחבי העולם, כאשר מרביתם נמצאים בישראל וברוסיה. כ-45% מהעובדים הן נשים, וכ-38% מהעובדות מכהנות בתפקידי ההנהלה שבחברה.

האירוע מתקיים זו השנה השלישית ברוסיה ומטרתו לזהות ולקדם פרויקטים, תהליכים ותוכניות של חברות הדואגות להישגיהן, שאיפותיהן וזכויותיהן של נשים בתחום המקצועי. במהלך האירוע חלקו נציגים של קהילות מקצועיות ובין-לאומיות מניסיונם ושוחחו על פתרונות לאתגרים הנוכחיים.

מימין: דיאנה קודואבה, ראש מחלקת שירות הלקוחות בגט, מקבלת את הפרס מאוקסנה בליין. צילום: יח"צ

קרן פנן, CCO בגט, אמרה, כי "אני גאה לעבוד בחברה שמקדמת אפשרויות קריירה לנשים וכן נותנת הזדמנויות לנשים וגברים כאחד, בזכות יכולות וכישורים ולא בגלל המגדר. כיום אין שום תפקיד בתחום התחבורה החכמה, או בתחום ההיי-טק, שיש לו מגבלה קונקרטית של העסקת נשים או גברים, לכן אני מאמינה שמדובר בתפיסה ובמודעות שעלינו לשנות, וזה מתחיל בכל אחד ואחת. כל אישה בתפקיד שיש בו רוב גברי למעשה עושה שליחות. ככל שצוותים יהיו מגוונים יותר ונשים ייקחו תפקידי מפתח התפיסה תשתנה והאיזון ישתפר".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים