תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אדוארד סנדר מונה לתפקיד מנהל מוצר ראשי בת'טה-ריי

אדוארד סנדר מונה לתפקיד מנהל מוצר ראשי בת'טה-ריי

מאת 11 בדצמבר 2019, 11:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אדוארד סנדר מונה לתפקיד מנהל מוצר ראשי בחברת ת'טה-ריי, ספקית בפתרונות ביג דטה מבוססי AI. סנדר יהיה אחראי על כל הפעילויות הקשורות למוצר, כמו גם על זיהוי ופיתוח של שותפויות הקשורות למוצרים/טכנולוגיות. סנדר יקדם את פלטפורמת ה-Artificial Intuition של תטה-ריי, המסייעת למוסדות פיננסיים לאתר את הסימנים הראשונים להלבנת הון, הונאה ותוכניות פשעי רשת אחרות.

סנדר, בעל תואר שני במדעים מאוניברסיטת קולומביה, מביא עמו ניסיון של שני עשורים בניהול ארגוני תוכנה גלובליים והוא מומחה מוכר בשוק בתחום הפשיעה, הציות לרגולציה והסיכון הפיננסי, בייחוד בתחומי הלבנת הון (AML), הכרת הלקוח שלך (KYC), בדיקת נאותות של לקוחות (CDD) והגדרת בדיקת נאותות משופרת (EDD). סנדר מצטרף לחברה לאחר שכיהן כנשיא באראכניס, ועזר לשלש את הכנסותיה השנתיות של החברה. לפני כן שימש כמנכ"ל מודל N, חברת תוכנת ענן ציבורית בעמק הסיליקון, ולפני כן שימש כמנהל המוצר הראשי של נייס אקטימייז ומנהל כללי של עסקי הלבנת ההון שלה, והיה אחראית להכפלת הכנסותיה במהלך כהונתו.

אדוארד סנדר מונה לתפקיד מנהל מוצר ראשי בת'טה-ריי Reviewed by on . אדוארד סנדר מונה לתפקיד מנהל מוצר ראשי בחברת ת'טה-ריי, ספקית בפתרונות ביג דטה מבוססי AI. סנדר יהיה אחראי על כל הפעילויות הקשורות למוצר, כמו גם על זיהוי ופיתוח ש אדוארד סנדר מונה לתפקיד מנהל מוצר ראשי בחברת ת'טה-ריי, ספקית בפתרונות ביג דטה מבוססי AI. סנדר יהיה אחראי על כל הפעילויות הקשורות למוצר, כמו גם על זיהוי ופיתוח ש Rating: 0

הגיבו