תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בוקר מעשיר באירוע SAP on Microsoft Azure

דיילי ציפי


בוקר מעשיר באירוע SAP on Microsoft Azure

מאת 4 בדצמבר 2019, 16:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ציפי התארחה ב-25 בנובמבר באירוע SAP on Microsoft Azure, שהתקיים בקמפוס הריאקטור של מיקרוסופט, ברחוב דובנוב בתל אביב. ציפי הגיעה כדי ללמוד ממומחי המוצר במיקרוסופט כיצד החברה משתפת פעולה עם יישומי SAP כדי להציע תשתית של מחשוב הענן Azure.

האירוע נפתח, כמובן, בארוחת בוקר, וציפי התכוננה לחוויה מעשירה בנושא פיתוח אפליקציות מואץ עם SAP על גבי Azure, ועוד אפשרויות ספציפיות המוצעות במסע אל הענן.

בראד ברקלי, מנהל מכירות SAP במיקרוסופט. צילום: אלינור וייסברוט-אלתוני

בראד ברקלי, מנהל מכירות SAP במיקרוסופט. צילום: אלינור וייסברוט-אלתוני

הדובר המרכזי באירוע, ואורח הכבוד, היה בראד ברקלי, מנהל מכירות SAP במיקרוסופט, שאחראי על הובלת היחידה בכל העולם. 

ברקלי שיתף את הקהל בניהול תהליכי הליבה העסקיים בחברת סאפ, על ידי מיקרוסופט העולמית, עם יותר מ-600 שרתים, 50 TB וזמינות של 99.995%.

ציפי שמעה מברקלי שב-2017, סאפ ומיקרוסופט איחדו כוחות, במטרה לספק ללקוחות enterprise מפת דרכים ברורה שתניע חדשנות עבור עסקים. המאמץ המשותף נוצר מתוך מחשבה על הלקוחות, ומיקרוסופט היא ספקית הענן העולמית הראשונה שהצטרפה לתכנית Embrace החדשה של סאפ. זהו פרויקט של החברה עם ספקי ענן ציבוריים ושותפים אסטרטגיים, כדי לפשט ולעזור במסע המעבר לענן. באמצעות כוח המחשוב של ענן Azure הלקוחות יוכלו להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם לענן.

מימין לשמאל: בראיין ליין, שרון אוליאר, ארכיטקט ענן סאפ בישראל, ובראד ברקלי. צילום: אלינור וייסברוט-אלתוני

מימין לשמאל: בראיין ליין, שרון אוליאר, ארכיטקט ענן סאפ בישראל, ובראד ברקלי. צילום: אלינור וייסברוט-אלתוני

עוד שמעה ציפי כי מיקרוסופט עובדת עם סאפ על Project Embrace כבר יותר משנה בכדי לספק ארכיטקטורה משולבת ומדויקת להפעלת מערכת ה-ERP S4/HANA ב-Azure.

כך למדה ציפי שיטות עבודה מומלצות מלקוחות enterprise, שכמו סאפ העבירו נכסים בהיקף גדול ל- Azure. למשל, לקוח משותף של החברות היא חברת סמקס העולמית העוסקת בתעשיית חומרי הבניין, שהכוח של מיקרוסופט וסאפ מספק לה חווית ענן ומעבר חלק אל S4/HANA.

בנוסף, ציפי גילתה יחד עם שאר הקהל כי תוכל לקבל תשובות לכל השאלות שהיו לה בנושאי הפעלת עומסי עבודה של סאפ בענן Azure, עם ההיצע הנוכחי והחידושים הבאים שעתידים לצאת.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

בוקר מעשיר באירוע SAP on Microsoft Azure Reviewed by on . ציפי התארחה ב-25 בנובמבר באירוע SAP on Microsoft Azure, שהתקיים בקמפוס הריאקטור של מיקרוסופט, ברחוב דובנוב בתל אביב. ציפי הגיעה כדי ללמוד ממומחי המוצר במיקרוסופ ציפי התארחה ב-25 בנובמבר באירוע SAP on Microsoft Azure, שהתקיים בקמפוס הריאקטור של מיקרוסופט, ברחוב דובנוב בתל אביב. ציפי הגיעה כדי ללמוד ממומחי המוצר במיקרוסופ Rating: 0

הגיבו