תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » לוג-און: חצתה את רף 700 העובדים ופתחה שנה בערב חגיגי

דיילי ציפי


לוג-און: חצתה את רף 700 העובדים ופתחה שנה בערב חגיגי

מאת 3 בנובמבר 2019, 10:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאות מעובדי לוג-און, מבחר מלקוחותיה ושותפיה העסקיים הגיעו לחגוג את אירוע ראש השנה בגן האירועים טזורו השוכן בצומת הכפר הירוק. האירוע החל ב'מינגלינג' ברחבת החצר, המשיך בטקס הערכת וותיקי החברה והוקרת העובדים המצטיינים ונחתם במופע סטנד-אפ של ישראל קטורזה שלא הותיר אף אורח אדיש.

רחבת הכניסה לאירוע לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

רחבת הכניסה לאירוע לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

ההתכנסות החלה בשעת ערב מוקדמת בחצר גן האירועים טזורו. הרחבה התמלאה במהרה במאות עובדים ואורחים שהגיעו מכל הארץ. לאחר סיבוב בין דוכני האוכל המצוין וכוס יין אחת או שתיים החל המופע המרכזי בהנחיית תומר ויקינסקי, סמנכ"ל משאבי אנוש עסקי של לוג-און ולין פלבניק, מנהלת פעילות עובדי אנטרפרייז. 

הערב החל באיחולי שנה טובה של המנכ"לים גיל מיגדן ויוסי שגב וסקירת הפעילות העסקית המוצלחת של לוג-און בשנה החולפת. צפו בסרטון "סיכום פעילות 2019" שהוקרן בפתיחת הערב.

המנכ"לים מימין יוסי שגב וגיל מיגדן, לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

המנכ"לים מימין יוסי שגב וגיל מיגדן, לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

"הגדלנו את מצבת עובדי החברה וחצינו את רף ה-700 עובדים", סיפרו המנכ"לים. "בנוסף, הגדלנו משמעותית את היקף הפעילות הפרויקטאלית של החברה", אמרו והתייחסו באופן מיוחד לשיתוף הפעולה עם אחד מלקוחותיה המרכזיים של החברה, במסגרתו פותחו מספר מערכות בעלות השפעה רבה על תחום הביטוח העסקי.

המנכ"לים סיפרו על התרחבות משמעותית בתחומים השונים של החברה: "הרחבנו את פעילות הייעוץ ללקוחותינו והעשרנו את סל הפתרונות בתחומי התשתיות, אבטחת מידע, הדיגיטל ועולמות הקליינט… הרחבנו גם את בסיס המוצרים של החברה ללקוחותינו בארץ ובעיקר בחו"ל. ראוי לציין את VTFM שאנו מפיצים בעולם ואת SilverFort ו-Model9 שאנו מייצגים בארץ".

עוד התרחבות משמעותית מעבר לים שציינו המנכ"לים היא הרחבת פעילות ברק תוכנה ליהלומנים ללקוחות חדשים באוסטרליה ובצרפת.

פעילות נוספת עליה סיפרו מיגדן ושגב בגאווה היא הכשרת מפתחי אסמבלר חדשים. "הכשרנו והסמכנו מפתחי אסמבלר חדשים בקורס שנמשך מספר חודשים עבור אחד מלקוחותינו האסטרטגיים", הם עדכנו את הנוכחים.

בהמשך הדברים סיפרו שגב ומיגדן על המינויים החדשים בהנהלת לוג-און, בעקבות הצמיחה המשמעותית של החברה והאתגרים העומדים בפניה.

הנהלת חברת לוג-און (מימין לשמאל): שי גבע, אבי לאון, דני זיתוני, תומר ויקינסקי, יוסף שגב, מיקי פרוידברגר וגיל מיגדן. צילום: אילן סימן טוב

הנהלת חברת לוג-און (מימין לשמאל): שי גבע, אבי לאון, דני זיתוני, תומר ויקינסקי, יוסף שגב, מיקי פרוידברגר וגיל מיגדן. צילום: אילן סימן טוב

דני זיתוני, סמנכ"ל המוצרים של החברה, בנוסף לתפקידו כמנהל תחום המוצרים והפרויקטים המיוחדים, קודם לתפקיד מנכ"ל משותף, לצד מיגדן ושגב. דני החל את דרכו המקצועית בממר"מ והצטרף ללוג-און בשנת 1986 כמפתח תוכנה. הוא מילא שורה של תפקידי ניהול ומכירות, הן בתחומים של פרויקטים, והן בייעוץ וקידום של תהליכים עסקיים חשובים במגזרי ההיי-טק והאנטרפרייז. 

מינויים נוספים היו של תומר ויקינסקי ושי גבע, אשר מונו למנכ"לים משותפים של פעילות הייעוץ והפרויקטים של לוג-און. תומר הגיע ללוג-און בשנת 2006, לאחר קריירה צבאית שבסיומה ניהל את תחום הגיוס בחיל הים, החל את עבודתו בלוג-און כמנהל גיוס, והתקדם לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש עסקי.

שי הגיע ללוג-און לאחר קריירה מקצועית עשירה בתחום התוכנה וניהול הפרויקטים במבטחים מחשבים, תדיראן מערכות מידע, ובתנובה מחשבים. בלוג-און עסק שי בתחום המכירות והניהול והתקדם לתפקידו הנוכחי כסמנכ"ל מכירות.

בסוף נאומם ביקשו שגב ומיגדן להודות לכל מי שבא וכיבד בנוכחותו את האירוע, להנהלת החברה, לשותפיה ולעובדיה המסורים בכל תחומי הפעילות.

תומר ויקינסקי, סמנכ"ל משאבי אנוש עסקי, לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

תומר ויקינסקי, סמנכ"ל משאבי אנוש עסקי, לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

לאחר נאום המנכ"לים, חזרו מנחי הערב, תומר ולין, והחלו בטקס הוקרה לוותיקי החברה, בו צוינו לשבח עובדי החברה אשר עובדים בלוג-און מעל 15 שנים. חלקו השני של הטקס הוקדש לעובדים מצטיינים שעלו לבמה לרקע קריקטורות דומות להפליא, ותיאור קצר של תפקידם ותחומי העניין הנוספים שלהם. ההערכה הרבה לעובדים הייתה ניכרת!

האורחים נהנים מהטקס המרכזי באירוע לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

האורחים נהנים מהטקס המרכזי באירוע לוג-און. צילום: אילן סימן טוב

רגע לפני סיום הטקס עלתה יעל ברומי, מנהלת הדיגיטל של לוג-און, אשר הכריזה על מבצע 'חבר מביא חבר' מיוחד לעובדים, בו הפרס הינו חופשה זוגית בפראג.

בסופו של הטקס החל החלק האומנותי של הערב – מופע סטנד-אפ של ישראל קטורזה. קטורזה עלה ברוח סערה והפיל את כולם מהכיסאות. לאחר מופע מצחיק עד דמעות האירוע נחתם בברכת שנה טובה ומוצלחת, קינוחים נהדרים ומתנות לשנה החדשה. לחצו לצפייה בסרטון סיכום האירוע.

מאי וקסלר, מנהלת הגיוס של לוג-און, נבחרה כעובדת מצטיינת. צילום: אילן סימן טוב

מאי וקסלר, מנהלת הגיוס של לוג-און, נבחרה כעובדת מצטיינת. צילום: אילן סימן טוב

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

לוג-און: חצתה את רף 700 העובדים ופתחה שנה בערב חגיגי Reviewed by on . מאות מעובדי לוג-און, מבחר מלקוחותיה ושותפיה העסקיים הגיעו לחגוג את אירוע ראש השנה בגן האירועים טזורו השוכן בצומת הכפר הירוק. האירוע החל ב'מינגלינג' ברחבת החצר, מאות מעובדי לוג-און, מבחר מלקוחותיה ושותפיה העסקיים הגיעו לחגוג את אירוע ראש השנה בגן האירועים טזורו השוכן בצומת הכפר הירוק. האירוע החל ב'מינגלינג' ברחבת החצר, Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    צדוק

    כל הכבוד שחברה מעריכה את עובדיה
    בפסח וראה"ש
    יישר כוח

הגיבו