תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » סקיור ווייב הכריזה על שני מינויים בכירים
מימין: עידן יוסף, מנהל מוצר פייראיי ואלוט וסנדי ליפץ, מנהל לקוחות אנטרפרייז פורטינט. סקיור ווייב. צילום: יעקב אברמוביץ

סקיור ווייב הכריזה על שני מינויים בכירים

סנדי ליפץ התמנה לתפקיד מנהל לקוחות אנטרפרייז של פורטינט, ועידן יוסף לתפקיד מנהל מוצרי פייראיי ואלוט

מאת 28 באוגוסט 2019, 13:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סקיור ווייב, חברה בקבוצת ההפצה הגלובלית אקסקלוסיב נטוורקס, המתמחה בהפצה של פתרונות בעולמות אבטחת המידע ותשתיות ה-IT, הודיעה על מינויים חדשים: סנדי ליפץ התמנה לתפקיד מנהל לקוחות אנטרפרייז של פורטינט, ועידן יוסף לתפקיד מנהל מוצרי פייראיי ואלוט.

ליפץ ינהל את רשת האינטגרטורים והשותפים של סקיור ווייב בתחום ההפצה והיישום של פתרונות פורטינט למגזר לקוחות האנטרפרייז. במסגרת תפקידו ליפץ ינהל את שיתופי הפעולה והפיתוח העסקי על מנת להעמיק ולהגדיל את פעילות Fortinet בסקטור הארגונים הגדולים. ליפץ שימש בתפקידו הקודם כמנהל מוצר FireEye ו-Allot ב-SecureWave, והוא מביא איתו ניסיון של כ-15 שנים בתחומי המכירות, ניהול הפצה, ניהול מוצר ושותפים בתעשיית ה-IT.

יוסף ינהל במסגרת תפקידו את האקו-סיסטם של שותפות פייראיי ואלוט בשוק, בדגש על קידום הפעילות המשותפת עם אינטגרטורים, ריסלרים ולקוחות, והגדלת פעילותן של הספקיות בשוק המקומי. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל לקוחות בחברות אינטגרציה בעולמות אבטחת המידע וטלפוניה.

סקיור ווייב הכריזה על שני מינויים בכירים Reviewed by on . סקיור ווייב, חברה בקבוצת ההפצה הגלובלית אקסקלוסיב נטוורקס, המתמחה בהפצה של פתרונות בעולמות אבטחת המידע ותשתיות ה-IT, הודיעה על מינויים חדשים: סנדי ליפץ התמנה לת סקיור ווייב, חברה בקבוצת ההפצה הגלובלית אקסקלוסיב נטוורקס, המתמחה בהפצה של פתרונות בעולמות אבטחת המידע ותשתיות ה-IT, הודיעה על מינויים חדשים: סנדי ליפץ התמנה לת Rating: 0

הגיבו