תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » פיליפס ישראל אירחה את סגן השר האתיופי לחדשנות וטכנולוגיה

דיילי ציפי


פיליפס ישראל אירחה את סגן השר האתיופי לחדשנות וטכנולוגיה

מאת 7 באוגוסט 2019, 16:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פיליפס ישראל אירחה משלחת של 10 נציגים בכירים של ממשלת אתיופיה באתר החברה בחיפה ואת מייסדי JerWay, אשר הוקמה על ידי חמישה ישראלים יוצאי אתיופיה.

את הביקור הוביל דורון בר-נתן, מנכ"ל Philips Medical Systems Technologies, מרכז הפיתוח והייצור של פיליפס בישראל. במהלך הביקור סיירו חברי המשלחת באתר הייצור והפיתוח של פיליפס ונחשפו לטכנולוגיות הבריאות המתקדמות והחדשניות של החברה, המסייעות כבר היום לשפר את חייהם של 2.2 מיליארד איש ברחבי העולם. בר נתן אמר, כי "כחברה אשר שמה לה למטרה לשפר את חייהם של 3 מיליארד איש בשנה, פיליפס רואה בשוק האתיופי הצומח וביבשת אפריקה כולה יעד אסטרגי. אנו מודים על ההזדמנות להציג את החדשנות הישראלית פורצת הדרך בתחום הדימות ומערכות המידע הרפואיות ונשמח מאוד להרחיב את שיתוף הפעולה עם ממשלת אתיופיה".

בין חברי המשלחת היו השגריר דוואנו קדיר – ראש מטה שר החוץ וראש המשלחת; ג'מאל באכר – סגן השר לחדשנות וטכנולוגיה; שאמאבו פיטאמו – מנכ"ל אגף המזרח התיכון במשרד החוץ האתיופי; רטה אלמו נגה – שגריר אתיופיה בישראל ונציגים נוספים. המשלחת לוותה על ידי מייסדי חברת JerWay, המתמקדת בפעילות עסקית המניבה ערך חברתי אינהרנטי ואחראית על הזמנה ואירוח המשלחת בישראל. כמו כן, מפיליפס השתתף במפגש אבירם סושרד, מנכ"ל פיליפס אלקטרוניקס ישראל, האחראי על המכירות לשוק הישראלי ולשווקים בינלאומיים.

ג'מאל באכר, סגן השר לחדשנות וטכנולוגיה, אמר כי, "אתיופיה היא אחת מהכלכלות הצומחות בעולם ותחומי הרפואה והחינוך לטכנולוגיה נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו משקיעים משאבים משמעותיים בבניית תשתיות ויכולות רפואיות. חברת פיליפס העוסקת בחדשנות בתחום הרפואה יכולה לסייע לנו בכך ואני בטוח כי פיליפס ישראל תזניק את איכות הרפואה באתיופיה באמצעות מגוון הפתרונות והיכולות המוכחים שלה".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: השגריר דוואנו קדיר, ראש מטה שר החוץ האתיופי; שאמאבו פיטאמו, מנכ"ל אגף המזרח התיכון במשרד החוץ האתיופי; אבירם סושרד, מנכ"ל פיליפס ישראל; סלאמוויט דאוויט, מנכ"לית הסוכנות האתיופית לקשרי חוץ; רטה אלמו נגה, שגריר אתיופיה; ג'מאל באכר, סגן השר האתיופי לחדשנות; ודורון בר-נתן, מנכ"ל פיליפס מדיקל סיסטמס טכנולוגיות. צילום: סטודיו שלמה שוהם

פיליפס ישראל אירחה את סגן השר האתיופי לחדשנות וטכנולוגיה Reviewed by on . פיליפס ישראל אירחה משלחת של 10 נציגים בכירים של ממשלת אתיופיה באתר החברה בחיפה ואת מייסדי JerWay, אשר הוקמה על ידי חמישה ישראלים יוצאי אתיופיה. את הביקור הוביל פיליפס ישראל אירחה משלחת של 10 נציגים בכירים של ממשלת אתיופיה באתר החברה בחיפה ואת מייסדי JerWay, אשר הוקמה על ידי חמישה ישראלים יוצאי אתיופיה. את הביקור הוביל Rating: 0

הגיבו