דיילי ציפי בכנס InfoSec 2016 – חלק א'

מימין: בר איינהורן ותמי קיקוזשוילי, יועצות הדרכה ב-HPE, וטום מוסטקי, מנהל Delivery אבטחת מידע

מאות מומחים ואנשי מקצוע מתחומי אבטחת המידע והסייבר נטלו בחלק ב-InfoSec 2016 – הכנס המרכזי בתחום, שנערך באחרונה באולם האירועים LAGO בראשון לציון, בהפקת אנשים ומחשבים.

במסגרת הכנס התקיימה תצוגה מרהיבה של מיטב הפתרונות הטכנולוגיים בתחומים אלה, מבית היוצר של החברות הבולטות בהם.

דיילי ציפי הגיעה למקום כדי ללמוד על ההתפתחויות האחרונות בעולמות המרתקים הללו, להאזין להרצאות ולפגוש את מובילי אבטחת המידע והסייבר בישראל. כמיטב המסורת, היא צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.


סימטריה
הציגה בכנס טכנולוגיה לאיתור מתקפות שנשענת על זהיוי מתודת הפורץ והטעיה שלו. בתמונה מימין: לורה פרגוסון, מנהלת השיווק של החברה; אורי ליפשיץ, מנהל מוצר בכיר; וסיון שיין, מנהלת התפעול והלוגיסטיקה.


בביתן של Observe IT הסביר אריק קשה, מנהל המכירות של החברה (מימין), על אתגרי האבטחה המסוכנים שנובעים לארגונים מהמשתמשים הפנימיים שלהם – אם בטעות או בזדון. הוא טוען שזהו תחום שלא מכוסה מספיק בארגונים. לידו עומד אלעד צור, מצוות החברה.


אנשי הצוות של HPE, זרוע האנטרפרייז של HP לאחר הפיצול, סקרו בפני המתעניינים את פתרונות האבטחה המסורתיים של החברה, המגנים על כל כיווני התשתיות של הארגון. בין היתר, מספקת HPE פתרונות הדרכה בתחום אבטחת המידע. מימין: בר איינהורן ותמי קיקוזשוילי, יועצות הדרכה בחברה, וטום מוסטקי, מנהל Delivery אבטחת מידע.


אריה דנון
, מנהל מכירות שיווק וערוצי הפצה בקספרסקי (Kaspersky), גייס לתערוכה את בנו, גיא דנון, שמסיים בקרוב את לימודיו האקדמיים ובינתיים לומד להכיר את הענף ואת האנשים. משמאל: איש צוות החברה, שלומי חדד.


הביתן של Newage, שעוסקת בפתרונות גיבויים ואחזור נתונים.

המשך יבוא…

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים