תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » חץ ברקוביץ' מונה למנכ"ל דטה טק
חץ ברקוביץ', מנכ"ל דטה טק

חץ ברקוביץ' מונה למנכ"ל דטה טק

ברקוביץ' שימש כסמנכ"ל בחברה והוא מביא עימו ניסיון של יותר משני עשורים בעולם ההיי-טק ● המינוי בוצע כחלק משינוי ארגוני כולל בקבוצת רפק

מאת 22 במאי 2016, 11:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דטה טק, ספקית פתרונות תקשורת ומחשוב ומפיצה של פתרונות סיסקו (Cisco) בישראל, הודיעה על מינויו של חץ ברקוביץ' למנכ"ל החברה.

המינוי התבצע במסגרת שינוי ארגוני כולל בקבוצת רפק, שדטה טק נמצאת בבעלותה, כמו גם הרחבת הפעילות של החברה וכניסתה לתחומי פעילות חדשים בעולמות הענן והאינטרנט של הדברים.

ברקוביץ' בן ה-47 הוא בעל ניסיון של יותר מ-20 שנים בתפקידי ניהול בכירים בשוק ה-IT. בתפקידו הקודם שימש כסמנכ"ל דטה טק, האחראי על מערך המכירות והשיווק. לפני כן כיהן בתפקידי ניהול התפעול בנטקום וב-Accesscom.

יצוין כי דטה טק משמשת כמפיצה ראשית של סיסקו בישראל כבר יותר מעשור, והיא מספקת מענה למאות אינטגרטורים בתחומי מחשוב הענן, התקשורת, ה-IT ואבטחת המידע. היא מציעה מספר פתרונות לאינטגרטורים וללקוחות הקצה, שמשיקים לעולמות התוכן בהם היא מתמחה.

חץ ברקוביץ' מונה למנכ"ל דטה טק Reviewed by on . דטה טק, ספקית פתרונות תקשורת ומחשוב ומפיצה של פתרונות סיסקו (Cisco) בישראל, הודיעה על מינויו של חץ ברקוביץ' למנכ"ל החברה. המינוי התבצע במסגרת שינוי ארגוני כולל דטה טק, ספקית פתרונות תקשורת ומחשוב ומפיצה של פתרונות סיסקו (Cisco) בישראל, הודיעה על מינויו של חץ ברקוביץ' למנכ"ל החברה. המינוי התבצע במסגרת שינוי ארגוני כולל Rating: 0

תגובות (2)

  • חגי

    מזל טוב למנכ"ל החדש ,דרך צליחה ומינוף החברה לכיוונים חדשים ……

  • מעיין

    מדובר במקצוען עם נשמה ענקית. אדם משכמו ומעלה, כבוד!!!

הגיבו