תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » פרס לרשות מקרקעי ישראל מטעם הלשכה לטכנולוגיות המידע

דיילי ציפי


פרס לרשות מקרקעי ישראל מטעם הלשכה לטכנולוגיות המידע

מאת 17 במאי 2016, 11:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשות מקרקעי ישראל זכתה באחרונה בפרס במסגרת הכנס השנתי של הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, שהופק על ידי אנשים ומחשבים. הפרס ניתן בתחום המערכות הארגוניות והרשות זכתה בו בזכותה של מערכת מימ"ד (ר"ת מרכז מידע לאומי לדיור), בהובלת רביד שמואלי, מנהל אגף מערכות מידע ומחשוב ברשות, ואילן ספיר, מנהל הפרויקט.

פרויקט מימ"ד הוא חלק מהמהלך של הרשות להחלפת כלל מערכות ותשתיות המידע בה, שזכה לכינוי תוכנית רמיטק.

מהרשות נמסר כי המערכת היא חלק מתפיסה לאומית לאיסוף מידע מתוכלל ממערכות מידע ממשלתיות מגוונות, ניתוחו והצגתו בפני מקבלי ההחלטות באופן מושכל, במטרה להביא לביצועים טובים יותר.

הצלחת הפרויקט ממוקדת בשילוב יסודות טכנולוגיים חדשניים כמו מערכות BI ומידע גיאוגרפי (GIS) לצד מערכות ליבה ותיקות, תוך תכלול ושילוב ביניהן. למערכת רכיבים תפעוליים המסייעים לפתרון חסמי דיור בזמן אמיתי לצד אספקת כלי ניהול וקבלת החלטות.

שמואלי ציין כי המערכת מסייעת לשיתוף פעולה בין ארגונים ומשרדי ממשלה, ומשולבות בה טכנולוגיות מידע מתקדמות כמו גם גמישות מחשבתית באשר למערכות מידע בשירות הציבורי.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: רביד שמואלי מנהל אגף מערכות מידע ומחשוב ברשות מקרקעי ישראל, ואילן ספיר, מנהל פרויקט מימ"ד, עם התעודה

מימין: רביד שמואלי מנהל אגף מערכות מידע ומחשוב ברשות מקרקעי ישראל, ואילן ספיר, מנהל פרויקט מימ"ד, עם התעודה

פרס לרשות מקרקעי ישראל מטעם הלשכה לטכנולוגיות המידע Reviewed by on . רשות מקרקעי ישראל זכתה באחרונה בפרס במסגרת הכנס השנתי של הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, שהופק על ידי אנשים ומחשבים. הפרס ניתן בתחום המערכות הארגוניות והרשות זכ רשות מקרקעי ישראל זכתה באחרונה בפרס במסגרת הכנס השנתי של הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, שהופק על ידי אנשים ומחשבים. הפרס ניתן בתחום המערכות הארגוניות והרשות זכ Rating: 0

הגיבו