תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אנשים, רחפנים ומה שביניהם – חלק א'

דיילי ציפי


אנשים, רחפנים ומה שביניהם – חלק א'

מאת 11 באפריל 2016, 15:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאות מקצוענים ומתעניינים בתחום הרחפנים, כמו גם נציגי חברות שמשיקות לתחום, התכנסו באחרונה באולם LAGO בראשון לציון לכנס אנשים ורחפנים 2016 – הכנס המקצועי הראשון בנושא, שנערך בהפקת אנשים ומחשבים.

האירוע, שאותו הנחו פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, ורן קליינר, מנכ"ל עם הרוח, כלל שורה של הרצאות בנושא ודברים של מומחים ממגזרים שונים – מהרגולציה ועד החקלאות ואפילו הטלוויזיה.

לצד הכנס נהנו המשתתפים מתערוכה בה הציגו חברות העוסקות בעולם הרחפנים את הפיתוחים המסקרנים שלהן.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.


רותם שפיים, מנכ"ל Extreamshots צילומי אוויר (משמאל), המספקת שירותי צילום אווירי מקצועיים, שמבוססים על ניסיון ומיומנות רבת שנים.

החזון של החברה הוא לספק מוצרים יצירתיים, אינפורמטיביים ובאופן מקצועי, צילומי אוויר למגוון רחב של תחומי עניין: ספורט, בנייה, תשתיות, נדל"ן, שיווק ופרסום. את כל זאת היא עושה ללא פשרות בבטיחות.


אנשי Hobbiz, אור בראון (מימין), ניתאי בן עזרי ודורון עסיס. החברה הוקמה לאחר שמייסדיה זיהו מגמה עולמית של הטמעת רחפנים מקצועיים במגוון רחב של תחומים ופעילויות. זאת, בהתבסס על העובדה שעולם הצילום המקצועי והחובבני זיהה זה מכבר את היתרונות בשימוש ברחפני צילום לצורך צילומי אוויר, לקבלת זוויות צילום שעד כה היו מנת חלקם של מסוקים וכלי טיס אחרים בלבד.


בני פת-אל, מבעלי Hobbiz.


Kronos – Drone experts מספקת צילומים אוויריים, תיעוד גיאוגרפי, דיווחי תנועה מהאוויר, ניטור ואבטחה, שירותים למערך החירום, שידורים חיים, פיתוח אמצעים והדרכה וצילום אווירי לחקלאות. בתמונה: אנשי Kronos, אלון שניידר ודודו גולן, בביתן החברה בכנס.


יריב גלר, מנכ"ל vHive.

המשך יבוא…

אנשים, רחפנים ומה שביניהם – חלק א' Reviewed by on . מאות מקצוענים ומתעניינים בתחום הרחפנים, כמו גם נציגי חברות שמשיקות לתחום, התכנסו באחרונה באולם LAGO בראשון לציון לכנס אנשים ורחפנים 2016 - הכנס המקצועי הראשון ב מאות מקצוענים ומתעניינים בתחום הרחפנים, כמו גם נציגי חברות שמשיקות לתחום, התכנסו באחרונה באולם LAGO בראשון לציון לכנס אנשים ורחפנים 2016 - הכנס המקצועי הראשון ב Rating: 0

הגיבו